Jak przypomina portal "Pomponik", Marcelina Ziętek i Piotr Żyła byli parą od dwóch lat. Od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się informacje o tym, że ich relacja przechodzi poważny kryzys, a nawet, że ich związek to już przeszłość. Jedna z gazet podaje, że para rozstała się już kilka tygodni temu. Poznajcie szczegóły!

Związek w tajemnicy

Związek Piotra Żyły i Marceliny Ziętek przez bardzo długi czas był tajemnicą zakochanych. Czujni fani szybko jednak odkryli, że tę dwójkę łączy coś więcej. Kiedy dowodów na ich relację było więcej, zdecydowali potwierdzić, że są razem. Zaczęli dzielić się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych, a Marcelina zaczęła kibicować ukochanemu na zawodach.

Od jakiegoś czasu dużo mówiło się o tym, że ich związek przeżywa poważny kryzys. Mówiono nawet o rozstaniu. Ani Piotr Żyła, ani Marcelina Ziętek nie zdecydowali się jednak odnieść do tych rewelacji. Przestali za to obserwować się na Instagramie, co dla wielu było dowodem na to, że faktycznie ich związek to przeszłość.

Rozstanie Piotra Żyły i Marceliny Ziętek

Z doniesień "Party" wynika, że para faktycznie zakończyła swój związek. Miało do tego dojść pod koniec 2021 roku. Informator gazety przekonuje, że para nie chce obnosić się z rozstaniem. Nie przestają jednak utrzymywać ze sobą kontaktu.

Przed tym, jak Piotr Żyła został objęty kwarantanną, Marcelina Ziętek miała regularnie odwiedzać dom, w którym wspólnie mieszkali. Powodem jej wizyt był pies Benek. Jak przekonuje gazeta, to mogło zmylić fanów, że związek Żyły i Ziętek nadal trwa.

Myślicie, że faktycznie to koniec miłości Piotra Żyły i Marceliny Ziętek?

To też może cię zainteresować: Jurek Owsiak zdradził, dzięki komu co roku odbywa się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wsparcie tej osoby jest dla niego niezwykle ważne

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Żona Macieja Damięckiego kpiną nazywa wysokość emerytury swojego męża. Co dokładnie powiedziała Joanna Damięcka

O tym się mówi: Zaskakujące doniesienia z brytyjskiego dworu. Księżna Kate wyprowadza się z pałacu