Jak przypomina portal "Super Express", księżna Kate i książę William zajmowali do tej pory Pałac Kensington w Londynie. Już niebawem sytuacja ma się zmienić i księżna Kate wyprowadzi się z dotychczasowego lokum. Gdzie zamieszka? Czy będzie jej towarzyszył książę William? Poznajcie szczegóły!

Szykują się zmiany w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Księżna Kate i Książę William od wielu lat mieszkają w Pałacu Kensington. "Telegraph" powołując się na źródło w otoczeniu pary książęcej wskazuje, że niebawem wszystko ulegnie zmianie. Księżna Kate ma wynieść się z pałacu. Na szczęście nie czeka nas kolejne spektakularne odejście z rodziny królewskiej, jak miało to miejsce w przypadku księcia Harry'ego i Meghan.

Księżna Kate wspólnie z księciem Williamem i ich dziećmi zamierza przenieść się bliżej królowej Elżbiety II oraz rodziców księżnej. Planują zamieszkać w Berkshire i wieść "spokojne życie na wsi", która jest "idealnym miejscem do wychowywania dzieci".

Para ma rozważać przeprowadzkę do posiadłości Fort Belvedere, a także Frogmore House - posiadłość znajdującą się zaledwie kilometr od Windsoru. Przeprowadzka ma mieć związek jednak nie tyle z szukaniem spokoju, ale przejęciem kolejnych funkcji w brytyjskiej rodzinie królewskiej i bycie wsparciem dla 95-letniej królowej Elżbiety II.

Królowa Elżbieta/Youtube @On Demand News
Królowa Elżbieta/Youtube @On Demand News
Królowa Elżbieta/Youtube @On Demand News

Ponoć monarchinii ma być zachwycona przeprowadzką wnuka i jego rodziny bliżej niej. Co ciekawe, podobną chęć przeprowadzki bliżej pałacu miała wyrażać żona księcia Karola - Camilla, ale nie doczekała się zgody władczyni.

Myślicie, że faktycznie książę William i księżna Kate niebawem się wyprowadzą z Pałacu Kensington?

To też może cię zainteresować: Żona Macieja Damięckiego kpiną nazywa wysokość emerytury swojego męża. Co dokładnie powiedziała Joanna Damięcka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Nowak – Ibisz zareagowała na krytyką pod ostatnim zdjęciem. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

O tym się mówi: Gdy kobieta znalazła się na ziemi, pies do niej podbiegł i rozpoczął czynności. To zachwyciło widzów