Anna Nowak-Ibisz to aktorka i prezenterka telewizyjna, znana głównie z prowadzenia programu "Pani Gadżet" oraz... swojego związku z Krzysztofem Ibiszem. Widzowie pokochali ją jednak za szalenie pozytywne podejście do życia, nonszalancję i dobrą energię, jaka wokół niej panuje.

Jak wszystkie obecne gwiazdy, Anna chętnie relacjonuje swoje życie prywatne na Instagramie. W ostatnim czasie prezenterka pochwaliła się swoimi pełnymi przygód wakacjami.

Anna Nowak – Ibisz zareagowała na krytyką pod ostatnim zdjęciem

Kilka dni temu Anna Nowak – Ibisz opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z rozgwiazdą. Fanów zaskoczyło jednak zachowanie prezenterki ponieważ trzymała je ona poza wodą, a jest to dla nich niezwykle niebezpieczne. Rozgwiazda ma żołądek na górze i nawet kilka sekund poza wodą może ją zabić.

Pod postem Anny Nowak – Ibisz pojawiło się wiele hejtu, dlatego prezenterka postanowiła usunąć posta. Pod kolejnym zdjęciem napisała, dlaczego to zrobiła.

Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

Okazuje się, że Anna Nowak – Ibisz kompletnie nie wiedziała, że rozgwiazdy nie mogą przebywać poza wodą. Mało tego, do wzięcia ich na ręce zachęcili miejscowi przewodnicy.

Pewnie chcieli oni urozmaicić wyprawę łódkom. Ich zachowanie jest jednak karygodne, w końcu to oni powinni informować turystów o wszelkich niebezpieczeństwach i dbać o dobra natury.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN