Jurek Owsiak, prezes i twórca Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, to człowiek o niesamowitym sercu i charyzmie. Czasem trudno nadążyć za pozytywnie zakręconym mężczyzną, jednak znalazł on kobietę, która zawsze jest przy nim i wspiera jego wszystkie działania.

Jurek Owsiak ma żonę, na którą zawsze może liczyć. O ich związku mówi się, że jest niemal idealny. Rozumieją się bez słów, kochają i wspierają.

Jurek Owsiak zdradził, dzięki komu co roku odbywa się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Jerzy i Lidia Owsiak są małżeństwem od niemal 40 lat. Nie dość, że żyją ze sobą prywatnie, to jeszcze pracują – wszak Lidia Niedźwiedzka-Owsiak zajmuje stanowisko dyrektora medycznego WOŚP i należy do zarządu fundacji Jurka.

Jurek Owsiak. Źródło: Youtube Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Jurek Owsiak. Źródło: Youtube Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Prezes WOŚP nigdy nie zapomina o zasługach żony i często podczas wywiadów podkreśla, że sukces fundacji to w dużej mierze jej zasługa. Dodaje, że dzięki „Dzidzi” prowadzi kolejne edycje Finału WOŚP.

Wsparcie tej osoby jest dla niego niezwykle ważne

Jego żona jest pod wrażeniem dokonań męża. Dodaje również, że to właśnie w pracy dla Fundacji WOŚP widzi sens życia i może się spełniać.

Jurek Owsiak z żoną. Źródło: youtube.com
Jurek Owsiak z żoną. Źródło: youtube.com
Jurek Owsiak z żoną. Źródło: youtube.com

Niewiele wiadomo o prywatnym życiu państwa Owsiaków – oni sami pozostawiają szczegóły dla siebie, wolą propagować działania WOŚP. Z wywiadów wynika, że pani Lidia od początku pomagała przy prowadzeniu fundacji.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN