Królowa Elżbieta mimo swego statusu nie jest coraz młodsza, a źródła potwierdzają, że monarcha nie pragnie niczego więcej, jak jedynie tego, by jej wnukowie załatwili między sobą wszystko, dopóki ona wciąż jest wśród nich.

Królowa Elżbieta szarpnęła za najczulsze struny wnuka? Czy Harry posłucha babci i wróci przed jej śmiercią

Przez minione parę lat królowa skrycie opiekowała się księciem Williamem i księciem Harrym, ale w końcu ma dość. Zagraniczna prasa podaje, że królowa Elżbieta napisała list do księcia Harry'ego, wzywając go do powrotu do domu z dwóch ważnych powodów.

Po pierwsze, monarcha wymaga, aby książę Harry wyciągnął przysłowiową gałązkę oliwną w stronę księcia Williama. Po drugie, królowa chce poznać Lili i spotkać się z Archiem, dopóki jeszcze ma możność.

Anonimowe źródło potwierdza, że królowa podjęła decyzję o sporządzeniu surowej notatki do księcia Harry'ego, jednak upewniła się także, że uwzględniła kilka wybranych słów, aby przekonać wnuka, że ​​w końcu nadszedł czas, aby powrócić do domu.

„Królowa zakończyła korespondencję serdeczną prośbą, aby wrócił do domu i przyprowadził dzieci. Archie ma prawie trzy lata i wciąż nie poznała Lilibet, która została nazwana jej imieniem. Królowa była bardzo merytoryczna w sprawie swoich zaawansowanych lat i napisała Harry'emu, że chce zobaczyć te dzieci, zanim będzie za późno” – oznajmił informator.

Media nic nie podają o tym, aby królowa wspominała o Meghan. Czy list dotyczył jedynie jej wnuka i prawnucząt?

O tym się mówi: Mąż jednej z najdroższych modelek świata zasmuca swoich kibiców. Co zamierza Tom Brady

Zerknij tutaj: Elżbieta Jaworowicz skorzystała z pomocy męża. Jego dane pojawiły się w najnowszym programie "Sprawy dla reportera"