Bradley Cooper jest znanym i cenionym aktorem. Mężczyzna zagrał w wielu produkcjach, między innymi: „Kac Vegas”, czy „Seks w wielkim mieście”. Teraz mężczyzna zajmuje się również produkcją filmową.

Prywatnie Bradley Cooper jest prawdziwym łamaczem serc. Aktor miał wiele partnerek. Jedną z nich w latach 2013-2015 była angielska modelka i aktorka Suki Waterhouse.

Suki Waterhouse wbiła szpilę byłemu partnerowi

Suki Waterhouse i Bradley’a Cooper’a dzieliło aż 17 lat. Młoda aktorka nie przejmowała się jednak opinią innych ludzi. Dla ukochanego przeprowadziła się nawet do Los Angeles.

Niestety, Bradley Cooper złamał jej serce i sam podjął decyzję o szybkim zakończeniu ich związku. Suki Waterhouse nie komentowała jednak ich rozstania w mediach… do wczoraj.

W ostatnim czasie aktorka opublikowała na TikToku zabawny filmik z filtrem brody. Trzeba przyznać, że wygląda jak zarost Bradley’a Cooper’a.

Nie mogę uwierzyć, że pozwoliłam komuś, kto wygląda jak ja z tym filtrem, złamać mi serce

- napisała Suki Waterhouse.

Filmik szybko jednak zniknął z oficjalnego profilu aktorki. Fani zdążyli jednak go zapisać i nagranie wciąż można znaleźć w sieci. Jak widać, rozstanie z Bradley’em Cooper’em było dla Suki Waterhouse niezwykle bolesne i pamięta o nim do dzisiaj.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN