Media obiegła wstrząsająca wiadomość na temat Magdaleny Narożnej. Jak się okazuje, jej kobieca natura znowu dała o sobie znać.

Piosenkarka disco-polo uwielbia wyglądać pięknie

Według doniesień, które w mgnieniu oka zamknęły przez czeluści internetu, piosenkarka i liderka zespołu "Piękni i młodzi" postanowiła przejść kolejną metamorfozę.

Od czasu do czasu bywa tak, że z różnych względów decydujemy się na większą lub mniejszą przemianę w swoim wyglądzie. Niektórzy wprowadzają zmiany, które w spektakularny sposób zmieniają wygląd, a co za tym idzie, wpływają także na zachowanie i charakter.

Są też tacy, którzy dokonują metamorfozy ze względu na wykonywany zawód, albo hobbity.eu Magdalena narożna dokonując zmiany na swojej głowie w postaci warkoczyków? Piosenkarka umieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcia po przebytej poza granicami Polski metamorfozy, z którą wkroczyła już na teren kraju. Oczywiście zapytała grzecznie fanów, jak się im podoba Magdalena Narożna w nowym wydaniu - Do Polski wracam w zupełnie innym wydaniu :) jak się Wam podoba ? Jedno jest pewne , warto było siedzieć porę godzin by zobaczyć taki efekt końcowy :) miłego wieczoru :) #pieknaimloda #singer #newhair #warkoczyki

Co o tym sądzicie? Czy ta przemiana trafiła do gustu fanów artystki i jej ukochanego?

O tym się mówi: Izabela Krzan i Tomasz Kammel zaliczyli wpadkę na wizji. Co zobaczyli widzowie "Pytania na śniadanie"

Zerknij tutaj: Policja ostrzega użytkowników social mediów przed nowym oszustwem. W wiadomości pojawia się link, na który nie wolno nam kliknąć