Jest głośna, wszędzie jest jej pełno i nie ukrywa, że kocha otaczać się bogactwem i luksusem. Przyznała w jednym z wywiadów, że wystrój wnętrz jej apartamentu zaprojektowała sama, na wzór przepychu cygańskiego. Teraz już by podjęła inną decyzję.

Dagmara zadrwiła z internauty?

Fani programu "Królowe życia" z pewnością wiedzą, że Dagmara Kaźmierska wszędzie jest w stanie zwęszyć interes i w wielu przypadkach dostrzega potencjał w czymś, co inni inwestorzy minęliby obojętnie.

Jak wielu zapewne wie, Dagmara Kaźmierska ma za sobą kryminalną przeszłość, gdyż zajmowała się przed laty stręczycielstwem. W swojej autobiograficznej książce opisała swoją przeszłość, traumę, jaką przeżył jej syn i powody, dla których weszłam na drogę przestępczą.

Jak przyznała w swojej książce, zapłaciła już za błędy popełnione w młodości, ale wciąż nie może sobie darować traumy, jaką przeszedł jej syn Conan, gdy ta trafiła do więzienia. Okazuje się, że chłopiec nie był w stanie znieść rozłąki z mamą, bardzo się zmienił. Postanowiono wówczas według medialnych doniesień, że Dagmara odzyska wolność z powodu złego stanu psychicznego jej synka.

Obecnie celebrytka bardzo aktywnie działa na mediach społecznościowych, prezentując między innymi ciuchy, którymi handluje razem ze swoją przyjaciółką, prowadząc ekskluzywny butik. Jeden z internautów zapytał celebrytkę, skąd bierze taką fortunę, aby żyć w luksusie. Jej odpowiedź była bardzo zaskakująca - na żebry chodzę! - odparła bez ceregieli.

O tym się mówi: Pojawiają się nowe pomysły na naliczanie opłat za śmieci. Czy będziemy płacić za worki

Zerknij też tutaj: Izabela Krzan i Tomasz Kammel zaliczyli wpadkę na wizji. Co zobaczyli widzowie "Pytania na śniadanie"