Jak podaje portal "O2", media społecznościowe obiegło nagranie z byłym prezydentem Stanów Zjednoczonych, Donaldem Trumpem. Na nagraniu Trump złożył zaskakującą obietnicę. Czego dotyczyła?

Nagranie z Donaldem Trumpem

Donald Trump budził emocje zarówno, jako prezydent Stanów Zjednoczonych, jak i po zakończeniu swojej kadencji. Po tym, jak przegrał wyścig o drugą kadencję, zniknął na jakiś czas. Zaszył się w swojej posiadłości na Florydzie, gdzie może cieszyć się urokami życia i wolnym czasem.

Często można zobaczyć go na polu golfowym. Tam też zostało zrobione nagranie, które obiegło sieć. Donald Trump złożył na wideo zaskakującą obietnicę. Kiedy osoba nagrywająca wideo przedstawiła miliardera, jako 45. prezydenta USA. Na to Donald Trump poprawił go mówiąc, że nie tylko 45. ale i 47.

Zapowiedź startu Donalda Trumpa w kolejnych wyborach wyraźnie ucieszyła towarzyszące mu osoby. Okazuje się, że 75-letni Trump nie tylko zamierza wystartować w kolejnych wyborach, ale także jest pewien swojej wygranej.

Sondaże, jakie przprowadziła część amerykańskich stacji telewizyjnych wskazują, że już teraz Donald Trump dysponuje sporą przewagą nad innymi potencjalnymi kandydatami partii republikańskiej w 2024 roku.

Kontrowersyjne słowa Donalda Trumpa

Donald Trump słynie z wywoływania kontrowersji zarówno swoim zachowaniem, jak i słowami. Tak było również w ocenie napiętej sytuacji między Ukrainą a Rosją. Zdaniem byłego prezydenta sytuacja, jaka ma teraz miejsce, nigdy nie wydarzyłaby się pod jego administracją.

Donald Trump/YouTube @Donald J. Trump
Donald Trump/YouTube @Donald J. Trump
Donald Trump/YouTube @Donald J. Trump

Wielu ekspertów podeszło do tych słów Trumpa z dużą dozą dyplomacji, wskazując, że trudno jest rozstrzygnąć, czy faktycznie inny mieszkaniec Białego Domu miałby wpływ na plany Władimira Putina i jego chęć powrotu do idei Związku radzieckiego.

Jak myślicie, czy faktycznie Donald Trump zdecyduje się na start w kolejnych wyborach?

To też może cię zainteresować: Policja ostrzega użytkowników social mediów przed nowym oszustwem. W wiadomości pojawia się link, na który nie wolno nam kliknąć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tomasz Stockinger szczerze o swojej emeryturze w nowym ładzie. "Śmiem podejrzewać, że to będzie kolejna klapa"

O tym się mówi: Izabela Krzan i Tomasz Kammel zaliczyli wpadkę na wizji. Co zobaczyli widzowie "Pytania na śniadanie"