Agnieszka Woźniak-Starak nie zaprzestaje eksperymentowaniu z wyglądem. Ciesząca się popularnością prezenterka z formatu śniadaniowego TVN ciężko wypracowała sobie przydomek nadwornej elegantki TVN-u, za każdym razem pojawiać się w pracy w stylizacjach, które za każdym razem zaskakują i wielu zachwycają.

Dziennikarka zmieniła niewiele, jednak efekt nie umknął uwadze fanów i kolorowych pisemek

W rzeczy samej garderoba stanowi wyłącznie element wizerunku, o czym świadczą odświeżane co pewien czas fryzury.

Agnieszka najwidoczniej postanowiła wstąpić do salonu fryzjerskiego, zanim dotarła do pracy, by poprowadzić poranne wydanie śniadaniówki "Dzień Dobry TVN". Stając przed telewizyjnymi kamerami, gospodyni programu zademonstrowała się obciętą właśnie grzywką i przyciętymi końcówkami.

Zdaje się także, iż dziennikarka fundnęła sobie również farbowanie, którym uzyskała stonowany, nieco "mysi" odcień czupryny, jednak koloryzacja jest jedynie spekulacją spowodowaną tym, że efekt mógł być wywołany specjalistycznym oświetleniem w studio telewizyjnym. Tak czy siak, barwy mocno ze sobą pasowały.

Internauci, widząc zdjęcie na instagramowym profilu dziennikarki, nie kryli zachwytu i nie szczędzili słów podziwu. Nadzwyczaj ładnie w tej grzywce/Piękny kolor i bardzo dziewczęce cięcie/Ślicznie jak zawsze - zachwycali się wizerunkiem Woźniak-Starak.

O tym się mówi: Kamila Boś wyjawiła powody ciągłego bycia singielką. Dlaczego traktuje mężczyzn "z góry"

Zerknij też tutaj: Ilona Łepkowska szczerze o rozstaniu Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. Czy dostrzega w tym zawodowe kłopoty