Kamila Boś zaistniała jako jedna z najpiękniejszych rolniczek w formacie "Rolnik szuka żony". Odebrała aż 500 listów od ubiegający się o jej serce panów.

Do własnego gospodarstwa wezwała trzech panów: Adama, Tomka i Janka, jednak niestety nic nie czuła do żadnego z kandydatów. Mało tego, chwilami była w stosunku do nich bezwzględna i lodowata.

Kamila Boś zdradziła, dlaczego podchodzi do mężczyzn z taką rezerwą i traktuje ich "z góry"

Internauci dowcipkowali, że raczej poszukiwała robotnika do pieczarkarni aniżeli towarzysza życia. Chociaż w końcu zdecydowała się na Adama, nie była w stanie zademonstrować mu zainteresowania.

Założyła z góry, iż mężczyzna cały czas będzie ją kokietował, adorował i się o nią starał. On natomiast potrzebował, aby Kamila postępowała wobec niego jak wobec partnera. Podczas jednego z udzielonych przez nią wywiadów młoda dama potwierdziła, że nie czuła po prostu żadnego pociągu do zaproszonych przez siebie kandydatów.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Party.pl (@party.pl)

Kamila Boś na swym instagramowym profilu zaaranżowała Q&A i na multum zagadnień odpowiedziała z niesamowitą prawdomównością.

Wyjawiła między innymi, dlaczego traktuje mężczyzn tak obcesowo i "z góry". "Dlaczego jesteś tak wymagająca względem mężczyzn. Może warto odpuścić?" - ktoś zapytał. Ale co mam odpuścić? To, że bywam czasami bardziej zaradna od niektórych mężczyzn? Mam teraz odpuścić, by męczyć się w przyszłości? Wolę być sama. Jeśli spotka się odpowiedniego mężczyznę i "jest to coś", to to się czuje i jest pięknie - odpowiedziała Kamila bez ogródek.

O tym się mówi: Książę Harry ma kolejne problemy. Syn królowej serc może stracić swój status. Co postanowi

Zerknij tutaj:Ilona Łepkowska szczerze o rozstaniu Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. Czy dostrzega w tym zawodowe kłopoty