Była para mogła według medialnych doniesień, rozstać się rok po tym, jak powitali razem swoje pierwsze dziecko, ale są oddani wspólnemu wychowywaniu swojego syna Rhodesa Roberta Hedlunda, chociaż było to „trudne”.

Jak radzi sobie Emma po rozstaniu z ojcem swojego dziecka?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Emma Roberts (@emmaroberts)

Źródło powiedziało mediom - „To smutne, a oni starają się jak najlepiej wspólnie wychowywać. Było ciężko”. Informacja pojawia się wkrótce po tym, jak para celebrowała razem pierwsze urodziny syna w grudniu z imprezą o tematyce rodeo.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Emma Roberts (@emmaroberts)

Emma udostępniła zdjęcie, na którym promieniała z radości na syna na imprezie, na której matka i syn prezentowali się w dopasowanych czerwonych koszulkach w kratkę. Podpisała zdjęcie: „Nie mogę uwierzyć, że masz 1.” 30-letnia aktorka – siostrzenica Julii Roberts – zaczęła spotykać się z Garrettem w marcu 2019 roku, a rok później ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Emma Roberts (@emmaroberts)

Gwiazda Scream Queens przyszła na świat podczas pandemii koronawirusa, o której mówiono, że jest „o wiele trudniejsza niż oczekiwano” dla nowej mamy.

Inne źródło poinformowało wcześniej w publikacji: „Urodzenie noworodka podczas pandemii było o wiele trudniejsze, niż którekolwiek z nich się spodziewało, ale naprawdę starają się wszystko zrozumieć.

„Garrett całkowicie wzmógł się po tym, jak Emma wciąż wracała do zdrowia po porodzie. Upewnił się, że ich dom był wypełniony rzeczami, które lubiła i potrzebowała Emma, ​​żeby czuła się komfortowo. Po prostu zaczyna wracać do bardziej „normalnej” rutyny”. Emma i Garrett muszą jeszcze potwierdzić lub zaprzeczyć doniesieniom, że ich związek się zakończył.

O tym się mówi: Wiktoria Gąsiewska zachwyca śmiałymi fociami. Internauci nie mogą się od nich oderwać

Zerknij tutaj: Serialowa Dorotka znika z "Przyjaciółek" na dobre. Agnieszka Sienkiewicz zabrała głos w tej sprawie