Serialowa aktorka Wiktoria Gąsiewska cieszy się wyśmienitą formą fizyczną. Młodziutka celebrytka zaprezentowała w Internecie seksowne zdjęcia w przeróżnych pozach, ubraniach, czy bikini.

Celebrytka dobrze wie, co ma w sobie najcenniejsze

Choć celebrytka ze szklanego ekranu nie jest aktualnie na wczasach, to zdecydowała się cofnąć się na własnym profilu instagramowym do niniejszych czarodziejskich i oblanych słońcem dni.

Aktorka zademonstrowała się w cyberprzestrzeni w "oszczędnym" stroju kąpielowym. Na głównym planie widocznie są spektakularnie długie nogi Wiktorii Gąsiewskiej, zaraz potem uwagę przyciągają wyćwiczony brzuch i rozpromieniony uśmiech. Można wejść na jej profil i samemu ocenić! Wielu fanów seriali raczej pamięta ją w TEJ wersji:

Biegając spojrzeniem po tym zdjęciu, raczej nikt nie wątpi w to, iż celebrytka nie lamentuje po pożegnaniu z Adamem Zdrójkowskim.

Fani obsypali Wiktorię Gąsiewską pochlebstwami. - Wspaniale wyglądasz, rozpalasz zmysły dziewczyno 👙 😘🔥🌞🥰🌟🌋😍👙 - Pani Jest Wspaniała :) - No całkiem seksi🔥🔥 - Brak słów i ta figura. Bogini Gosiewska.... - Super pani wygląda. Uwielbiam panią, pozdrawiam 👏😍 - zachwycali się komentujący internauci. Jej instagramowy profil jest dla miłośników "golizny" niczym pyszne ciasteczko dla pasibrzucha!

O tym się mówi: Ilona Łepkowska szczerze o rozstaniu Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. Czy dostrzega w tym zawodowe kłopoty

Zerknij: W programie "The Voice of Senior" sporo się dzieje. Uczestniczka zdradza szczegóły z życia Alicji Majewskiej