Program “The Voice Senior” jest jednym z “odłamów” popularnego programu “The Voice of Poland” - poza edycją dedykowaną seniorom jest także ta przeznaczona najmłodszym, czyli “The Voice Kids”.

Wszystkie trzy wersje programu są niezwykle uwielbiane przez widzów Telewizji Polskiej, a ta przeznaczona dla seniorów właśnie doczekała się kolejnej, trzeciej już, edycji.

Sporo zmieniło się jednak w obsadzie programu. Obecnie jurorami show przeznaczonego dla seniorów są: Maryla Rodowicz, Alicja Majewska, Witold Paszta i Piotr Cugowski.

W programie "The Voice of Senior" sporo się dzieje

Wczoraj widzowie zobaczyli ostatni odcinek z przesłuchań w ciemno. Wielu uczestników zachwyciło jurorów swoimi wspaniałymi głosami.

Jedną z nich była pani Halina. Każdy z jurorów chciał ją w swoim teamie. Okazuje się, że kobieta miała wiele wspólnego z Alicją Majewską, a dokładniej z jej mężem – Januszem Budzyńskim.

A, Budzyński, to był mój mąż, zgadza się

- odpowiedziała zdezorientowana Alicja Majewska.

Pani Halina w młodości dużo śpiewała i występowała na wielu koncertach. Mało tego, seniorka śpiewała z Alicją Majewską podczas jednego występu. Finalnie pani Halina dołączyła jednak do drużyny Witolda Paszta.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN