Dagmara Kaźmierska raduje się rozgłosem medialnym obecnie od paru dobrych lat. Wielu wciąż zachodzi w głowę, jakim cudem była "operatorka domu publicznego" stała się w telewizji popularna i zyskała miano celebrytki lub gwiazdy.

Dagmara zdradziła skąd się wzięło imię Conan

To ona właśnie zyskała największy rozgłos wśród wszystkich dotychczasowych "Królowych życia", dobrze rozwijając działalność także w social mediach.

Nic zatem osobliwego, że nagromadziła liczną grupę fanów, mocno zainteresowanych jej przeszłością i życiem prywatnym celebrytki, które dzięki zdobytej fortunie nie jest podobne do życia uczciwych ludzi.

Przeskakując kryminalną i mocno szemraną przeszłość, nierzadkim tematem, który Dagmara Kaźmierska dotyka w mediach, jest jej dziecko. Conan postanowił stać się lekarzem, całkiem niedawno natomiast omówiono nader interesujący temat związany z jego imieniem i tak zapadającym w pamięć wyborem.

Dagmara Kaźmierska staje się często skłonna do zwierzeń w trakcie rozmowy i jest zdolna do zaskoczenia rozmówców. Celebrytka nie ma zamiaru opowiadać o ojcu Conana, opowiedziała jednak o tym, że to ojciec jej syna jest autorem imienia, pod którym młody mężczyzna występuje obecnie z matką w TTV.

Imiona dla syna wybrał mąż, który ma duszę wojownika. Ja miałam przygotowane imiona tylko dla dziewczynki. Początkowo miał być Evander. Ostatecznie został Conan Shingoo - przyznała w rozmowie z mediami.

O tym się mówi: Serialowa Dorotka znika z "Przyjaciółek" na dobre. Agnieszka Sienkiewicz zabrała głos w tej sprawie

Zerknij tutaj:Zaskakująca decyzja darczyńcy. Nowa pralnia dla osób bezdomnych nie została poświęcona. O co poszło