Jemima Packington jest słynną postacią w kręgach parapsychologicznych ze względu na jej niespotykany styl przewidywania przyszłości za pomocą szparagów. Wróżka, znana również jako „Mystic Veg”, stała się sławna na przestrzeni lat, ponieważ wiele jej przepowiedni było bardzo trafnych.

"Szparagowa jasnowidzka" ma zaskakujące wieści o 2022 roku

65-latka, jedyna na świecie „Asparamantka”, przekonała wiele osób o swoich umiejętnościach po prawidłowym przewidzeniu wydarzeń, takich jak Brexit, usunięcie się Harry'ego i Meghan Markle z rodziny królewskiej oraz śmierć księcia Filipa.

Przepowiedziała również inne rzeczy. Ale w przeciwieństwie do innych medium, Packington twierdzi, że widzi przyszłość, rzucając szparagami w powietrze i interpretując sposób, w jaki lądują.

Teraz utworzyła kilka fascynujących prognoz na 2022 rok, a nawet przedstawiła swoją technikę. Packington wierzy, że Boris Johnson pozostanie premierem Wielkiej Brytanii w 2022 roku. Przepowiedziała również więcej smutku dla rodziny królewskiej w postaci „skandali i gorzej”.

Jemima z Bath robi przepowiednie, odkąd skończyła osiem lat – i mówi, że odziedziczyła swój prezent po starszej ciotce, która czyta liście herbaty. Powiedziała - „Moja technika się nie zmieniła i nadal rzucam włócznie szparagów i interpretuję ich wzory. Widzenie wzorów jest dla mnie natychmiastowe, prawdopodobnie dlatego, że mam lata praktyki".

Co przepowiedziała na 2022 rok?

Jest tego sporo - Covid i wszystkie jego warianty będą z nami na zawsze, ale każdy nauczy się dostosowywać i nie pozwoli, by przewyższył nas, zupełnie nowy sposób życia stanie się normą – praca w domu itp., ale ludzie nie będą już akceptować tandetnych usług ukrywających się pod pozorem pandemii, będziemy zszokowani wiadomością o nieoczekiwanym upadku legend show-biznesu, powrócimy do czasów, kiedy podróże zagraniczne były egzotycznym luksusem. Nie będzie to już regularne zjawisko, a ceny podróży będą to odzwierciedlać i wiele, wiele innych...

O tym się mówi: Zenek Martyniuk na jachcie z młodą modelką. Co na to żona Danuta

Zerknij: Sytuacja w studiu "Pytania na śniadanie" wymknęła się spod kontroli. Tomasz Kammel nie mógł tego uniknąć. O co chodzi