Zenek Martyniuk nie ustaje z zaskakiwaniem. Od paru dni siwy dym w sieci wywołuje materiał, na jakim celebryta disco polo umizguje się do estetycznej modelki.

Całość odbywała się z powodu powstawania nowego teledysku, jakkolwiek przepełnieni obawami internauci i fani już frapują się, jaka była na to wszystko reakcja żony Danuty. Te niepokoje wzięły się z tego, że w kolorowych pisemkach wciąż można znaleźć wzmianki o rzekomym kryzysie w małżeństwie Danuty i Zenona Martyniuków.

Czy młoda modelka stanie się gwoździem do małżeńskiej trumny Martyniuków?

Zenek i Danuta Martyniuk są parą małżeńską od bardzo dawna. Można pomyśleć, iż ich związkowi i relacji nic nie jest w stanie zagrozić, jednak w pewnym momencie jeden z tabloidów poinformował, iż ich relacja poddana jest poważnej próbie.

Źródłem ponoć okazał się być ich syn Daniel, o którego małżonkowie toczyli ciągłe spory prowadzące do ciężkiej atmosfery w domu państwa Martyniuk. Pani Danuta podobno ciągle bierze Daniela w obronę wbrew temu, co sądzi jej mąż Zenon. Ten natomiast jest już zmęczony ciągłymi wybrykami syna i chciałby doczekać chwili, kiedy Daniel odpowie za swoje przewinienia.

W wywiadzie z mediami piosenkarz postanowił zachować dla siebie własne przemyślenia na ten temat. Zakomunikował jedynie, że między nim, a żoną dochodzi do sporów takich samych, jak w każdym innym małżeństwie. "Nie wiem, skąd się te plotki wzięły. My jesteśmy już razem 32 lata, w tym roku minęły w lutym. Ślub braliśmy w roku 89. Nie wiem, skąd te plotki" - wyjaśniał dziennikarzom tabloidowym.

Plotki o małżeńskich kłopotach artysty jednak nie przestały krążyć po sieci, a sympatyczna relacja Zenona z młodziutką Darią jedynie pogłębiła plotkarski problem o ewentualnych rozwodowych fluidach panujących w związku Martyniuków.

O tym się mówi: Monika Miller nie pozostawia suchej nitki na decyzji rządu. Padły mocne słowa

Zerknij: Donald Tusk ma powody do zadwolenia. Jego emerytura będzie gigantyczna. O takiej kwocie wielu może tylko pomarzyć