Jak podaje portal "Pomponik", Tomasz Kammel okazał się bezradny. Nie był w stanie przewidzieć, że sprawy przybiorą taki obrót. Choć materiał został przez TVP usunięty, to nadal można go zobaczyć w siecie. O co dokładnie chodzi?

Wpadka w "Pytaniu na śniadanie"

Tomasz Kammel jest jednym z bardziej doświadczonych prezenterów, któremu przez lata kariery przyszło się mierzyć z różnymi nieoczekiwanymi i zaskakującymi wydarzeniami. Jednak nawet najlepszy i najbardziej doświadczony dziennikarz nie jest w stanie zapanować nad niektórymi gośćmi, którzy chcą wykorzystać swoją obecność przed kamerami. Tak było i w tym przypadku.

Gościem śniadaniówki TVP był Gilbert Kolbe, który jest pielęgniarzem oraz rzecznikiem prasowym Protestu Medyków. Tematem rozmowy miało być to, co należy zabrać ze sobą do szpitala.

Choć Kolbe znany jest ze swoich poglądów, nikt nie spodziewał się, że w przychylnej rządowi telewizji, zdecyduje się na taki krok. Przed wejściem został on uprzedzony, że nie może przypiąć plakietki z napisem "Popieram protest pracowników służby zdrowia".

W rozmowie z dziennikarzami portalu "O2", Gilbert Kolbe podkreślił, że zdecydował się na przypięcie plakietki w momencie, kiedy kamera została zwrócona wprost na niego. Jak sam mówi, zrobił to w takim momencie, aby nikt nie mógł go przed tym powstrzymać.

Materiał znika z sieci

Tomasz Kammel starał się w sposób dyplomatyczny wybrnąć z całej sytuacji. "Życzymy, żebyś nie musiał nigdy cichaczem plakietek przypinać przed naszą rozmową" - powiedział Kammel. Zapewne prowadzący "Pytanie na śniadanie" nie spodziewał się, że Kolbe postanowi wyrazić swoje zdanie i na ten temat.

Kolbe wyraził bowiem nadzieję, że podobne podejście, co Kammel, będą prezentowali również jego pracodawcy. Niestety TVP szybko usunęło materiał z sieci. Gilbert Kolbe zaznacza jednak, że i tak część odbiorców publicznego nadawcy mogła zapoznać się ze stanowiskiem jego i innych przedstawicieli zawodów medycznych.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Fani Anny Bardowskiej nie kryją zaskoczenie efektami jej metamorfozy. Ostatnie zdjęcia wprawiają w zdumienie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Na jaw wyszły kolejne fakty o Przemku Kossakowskim i Martynie Wojciechowskiej. Czy podróżnik żałuje rozstania

O tym się mówi: Szymon Hołownia został niedawno po raz drugi tatą. Nie kryje dumy z nowego członka rodziny. Przy okazji podpadł żonie. W jaki sposób