Jak podaje portal "Pomponik", Natalia Kukulska zdobyła się na szczere wydanie dotyczące tego, co przydarzyło się jej dawnej miłości. Zdecydowała się opowiedzieć o tym po raz pierwszy. Poznajcie tę poruszającą historię.

Natalia Kukulska opowiedziała o dawnej miłości

Natalia Kukulska od lat cieszy się sympatią i uznaniem Polaków. Pierwsze kroki na scenie muzycznej stawiała jako mała dziewczynka. Kolejne pokolenia znają jej dziecięcy hit "Puszek okruszek". Wydana w dzieciństwie płyta okazała się ogromnym sukcesem, na co dowode był fakt, że sprzedała się w 2 milionowym nakładzie.

Po sukcesie krążka ojciec Natalii Kukulskiej zdecydował się pozwolić córce zaznać normalnego życia, z dala od show biznesu. Wokalistka nie ukrywa, że z perspektywy czasu bardzo docenia tamtą decyzję swojego taty.

Ostatnio Natalia Kukulska opowiedziała "Żurnaliście" o tym, że nie zawsze była "grzeczną dziewczynką". Przyznała, że w szkole średniej wpadła w złe towarzystwo. Przyznała, że czuła się "cool" wiedząc, że akceptują ją osoby z "niegrzecznego środowiska".

Niestety podobnych odczuć nie podzielał tata Natalii Kukulskiej, ani jej babcia. Kukulski nie miał zaufania ani do kolegów swojej córki, ani do chłopaka, z którym się spotykała się w ostatniej klasie podstawówki. Wyznała, że jej ówczesny ukochany popełnił samobójstwo, a wcześniej brał mocne narkotyki.

"Jeżeli miałabym podobne problemy z dziećmi, jeżeli byłby rewanż, to mi się należy" - stwierdziła na koniec rozmowy Natalia Kukulska. Wiele wskazuje jednak na to, że dzieci piosenkarki nie powtórzą jej błędów.

Spodziewaliście się, że przeszłość Natalii Kukulskiej skrywa takie tajemnice?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Igor Krawczyk źle znosi kontakty z Ewą Krawczyk. Nasiliły się jego kłopoty zdrowotne. Co się mu stało

Zobacz, o czym pisaliśmy w ostatnich dniach: Donald Tusk ma powody do zadwolenia. Jego emerytura będzie gigantyczna. O takiej kwocie wielu może tylko pomarzyć

O tym się mówi: Niż Ida zwiastuje poważne kłopoty w pogodzie. Polska spodziewa się czegoś więcej, niż burze śnieżne i wichury