Meghan i Harry nie mogą polegać na bezpieczeństwie po zawitaniu w Wielkiej Brytanii. Jak sam Harry w ostatnim czasie wyznał, powstrzymuje to go przed odwiedzaniem rodziny z żoną i dziećmi.

W oświadczeniu rzecznika Harry'ego napisano, że Książę i księżna Sussex samodzielnie opłacają dla siebie osobisty zespół ochrony, ale nie są w stanie odtworzyć wymaganej ochrony policyjnej koniecznej w czasie pobytu w Wielkiej Brytanii. W przeciwnym razie książę Harry i jego rodzina nie będą mogli wrócić do domu.

Meghan nie może mieszkać w brytyjskim pałacu? Wybuduje własny!

Relacja Harry'ego z resztą rodziny ponownie staje się napięta, a informacja o planach Meghan Markle może zaszokować samą królową Elżbietę II.

Zagraniczne media donoszą, iż małżonka Harry'ego od jakiegoś czasu poszukuje nowego domu dla całej czwórki. Niemniej jednak żadna z gotowych willi nie oczarowuje Meghan.

Wedle pogłosek krążących w zagranicznych mediach zadecydowała się postawić własny pałac. Rzekomo przygotowawcze plany budowy przyjmują koszt 100 milionów dolarów! Wartość jest zawrotna. Meghan i Harry mieszkają w dotychczasowej willi w Montecito niespełna dwa lata, a ona też ich sporo kosztowała.

W aktualnej sytuacji uderzające może być nastawienie Harry'ego. Okazuje się, że nie jest zbyt zachwycony pomysłem małżonki na tak drogą konstrukcję. „Harry nie ukrywał zdziwienia. Pomysł żony całkowicie go zaskoczył” – stwierdził informator ze środowiska małżonków w rozmowie z mediami.

Czy to może zapowiadać zarzewie problemów Meghan i Harry'ego w związku? „Mają wszystko, czego mogą chcieć na swojej posesji, w tym plac zabaw dla dzieci i kort tenisowy. Próbuje zrozumieć, dlaczego jest ciągle niezadowolona” – czytamy w tabloidzie.

O tym się mówi: Małgorzata Ostrowska-Królikowska pochwaliła się metamorfozą. Praca stylistów powala na kolana

Zerknij tutaj: Krzysztof Igor Krawczyk źle znosi kontakty z Ewą Krawczyk. Nasiliły się jego kłopoty zdrowotne. Co się mu stało