Aktorka pochwaliła się na swoim instagramowym profilu fotografią wykonaną po przejściu dość spektakularnej metamorfozy opartej na zmianie fryzury.

Niezwykła przemiana niezwykłej kobiety

Wdowa po znanym i kochanym aktorze Pawle Królikowskim ma na swoim koncie wieloletnie aktorskie doświadczenie, dzięki któremu cieszy się ogromną popularnością i sympatią wśród widzów.

Najbardziej kojarzona jest jednak z wieloletniej roli serialowej Grażyny Lubicz, która w klanie zapewniła Małgorzaty ostrowskiej-królikowskiej jednak największą rozpoznawalność wśród fanów serialu. Należy zaznaczyć, że postać Grażyny Lubicz wciela się już od przeszło 20 lat.

Artystka bardzo mocno przeżyła odejście swojego męża, z którym doczekała się pięciorga cudownych dzieci. Dzięki temu, jak bardzo jest zorganizowana i doświadczona w planowaniu, była w stanie pogodzić rolę mamy i żony z pracą zawodową.

Jak każda kobieta, niezależnie od wieku i statusu zapragnęła przejść odrobinę zmian, po które przychodzimy na przykład do fryzjera. Zdjęcia opublikowane na jej instagramowym profilu po prostu nie mogły umknąć uwadze mediów i internautów.

źródło: Instagram/Małgorzata Królikowska

W komentarzach posypały się komplementy i gratulacje, którym nie można się dziwić, widząc spektakularne efekty pracy stylistów.

O tym się mówi: Adriana Kalska dała znać o swoim stanie po zakończeniu związku z Mikołajem Roznerskim. Co opublikowała w sieci

Zerknij też tutaj: Z życia wzięte. Przed ślubem kobieta usłyszała, jakie warunku wzięcia z nią ślubu stawia narzeczony. Panna młoda się z nimi nie zgadza. O co chodzi