Zdenerwowana użytkowniczka internetu podzieliła się własną historią na pewnej facebookowej grupie, jednoczących przyszłych małżonków. Kobieta nie była w stanie uwierzyć w żądania, jakie sformułował jej narzeczony.

Takich warunków przyszła panna młoda się nie spodziewała

Jegomość nieustannie wypomina swojej ukochanej, iż trzeba zdziałać jednomyślnie ze zwyczajem i wymaga od ewentualnych teściów uregulowania kosztów za kompletne wesele. Rodzice kobiety dorzucają się do ceremonii na tyle, na ile dają radę, jednak najzwyczajniej nie stać ich na opłacenie wszelkich kosztów.

Zestresowana kobieta ujawniła, iż jej towarzysz życia ani myśli słyszeć, że za własny ślub płacić będą z własnych pieniędzy. Mężczyzna jednocześnie przytacza obyczaj, według którego rodzice przyszłej mężatki opłacają wszystko, co jest powiązane ze ślubną uroczystością.

Jej wpis obudził astronomiczne emocje wpośród odbiorców, którzy jednomyślnie radzą, aby autorka poważnie zaczęła się zastanawiać nad przypuszczalną druzgocącą przyszłością, jaka może ją czekać z tym mężczyzną.

Ktoś nawet spostrzegł, iż to postępowanie jest wyłącznie inauguracją trudność, jakie w rezultacie przyczynią się do rozwodu, o ile ślub się odbędzie. Dziewczyno uciekaj, póki możesz. Jego zachowanie to ostrzeżenie przed poważnymi kłopotami!; Ten pan najwyraźniej nie rozumie, na czym polega partnerstwo; Wygląda na to, że przydałoby wam się poradnictwo przedmałżeńskie. Oboje musicie przedyskutować związek w odniesieniu do pieniędzy oraz roli płci - czytamy w komentarzach.

Co Wy o tym sądzicie?

O tym się mów: Dagmara Kaźmierska zaskoczyła szczerym wyznaniem. Sprawę komentuje jej syn. Czy królowa życia ma szansę na spełnienie swojego największego marzenia

Zerknij tutaj: Pielęgniarka podała pacjentce złą dawkę leku, co skończyło się fatalnie. Teraz usłyszała akt oskarżenia