Dagmara Kaźmierska, celebrytka z cieszący się popularnością programu „Królowe życia” ujawniła, że pragnie, żeby jej syn, 21-letni Conan i jego połowica Ewa wydali już na świat dzieci.

Dagmara chce już móc rozpieszczać wnuki!

Celebrytka po raz pierwszy zaprezentowała ewentualną synową przed rokiem i w dalszym ciągu nie przestaje jej zachwalać. Nie można się jej dziwić, albowiem młoda dama to istna ślicznotka!

W wywiadzie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Dagmara zdradziła - Składam ręce do Boga. [...] Moje najskrytsze marzenie to jakby oni wzięli dzisiaj ślub i mieli już pięcioro dzieci. To mogłabym spokojnie zamknąć oczy, bobym wiedziała, że on pójdzie w dobre ręce i nie muszę się martwić. Na pytanie o to, czy będzie opiekuńczą babcią, odpowiedziała, że chciałaby i nakłania syna do tego, aby zabrał się do "sprawy", a ona w zamian będzie się maleństwami zajmować.

Odmiennego zdania jest natomiast sam Conan planujący najpierw ukończyć edukację, by myśleć wówczas o dzieciach. Ma on również obawy, iż babcia „popsuje dziecko”, albowiem może się skończyć na całodobowym oglądaniu telewizji w łóżku.

Dagmara dopowiedziała z rozbawieniem, że prawdopodobnie tak właśnie by się stało i „zepsułaby swoje wnuki do granic”.

Celebrytka z „Królowych życia” nie kryje, że zamierza rozpuszczać potomków własnego syna, jakkolwiek ma także nadzieję, że otrzymają w spadku geny po rodzicach i „nie przejdą na ciemną stronę mocy”.

Dorzuciła dodatkowo, iż chociaż Conana rozpieszczała i godzić się na multum rzeczy, to wyrósł z niego fantastyczny mężczyzna.

O tym się mówi: Minister Zdrowia nie ma dla Polaków dobrych wieści. Porażający wzrost liczby nowych zakażeń. Pojawiają się nowe restrykcje

Zerknij tutaj: Sprawę Dariusza O. przejęła już prokuratura. Jakie konsekwencje może ponieść teść Antka Królikowskiego