Królowa Letizia włożyła sukienkę Valentino, którą onegdaj nosiła jej teściowa, królowa Sofia, w 1977 roku.

Sukienka vintage składała się z półprzezroczystej białej góry z długimi rękawami, wyszywanej w różowe kwiaty, jasnoróżowego paska i długiej szmaragdowozielonej spódnicy. Hiszpańska monarchini wyglądała zachwycająco w pierwszorzędnym projekcie Valentino.

Niezwykłe "drugie życie" unikatowego projektu

Królowa Sofia nosiła tę sukienkę podczas swojej państwowej wizyty w Niemczech ponad 40 lat temu.

Matka dwójki dzieci skompletowała stylizację parą szmaragdowych kolczyków autorstwa hiszpańskiego projektanta Tousa. Jeśli chodzi o włosy, monarcha zdecydowała się ułożyć swoje ciemne włosy w elegancki niski kucyk.

Nosiła naturalny makijaż z odrobiną tuszu do rzęs i zgodnie z przepisami Covid, była widziana w masce na twarz na czas trwania uroczystości. Królewscy fani zajrzeli do mediów społecznościowych, ażeby skomentować wybór mody królowej Letizii i wielu było zaskoczonych, że sukienka w stylu vintage jest nadal „w modzie”.

Na pierwsze królewskie zaręczyny w 2022 roku monarcha wybrał długą niebieską sukienkę i czarny płaszcz ze sztucznego futra od hiszpańskiej projektantki Vareli.

Matka dwójki dzieci postanowiła ozdobić swoją wspaniałą sukienkę broszką Queen Ena, kultowym klejnotem z pereł i diamentów. Podczas parady wojskowej z sukienki Letizii spadła piękna broszka. Jej mąż, król Filip VI, szybko pomógł jej odzyskać klejnot, gdy szli do Pałacu Królewskiego w Madrycie.

O tym się mówi: Dawid Narożny zada ostatecznego kuksańca byłej żonie. "Piękni i Młodzi" będą mieli konkurencję

Zerknij: Te znaki zodiaku nie potrafią pozwolić dzieciom na swobodne usamodzielnienie się. O kogo chodzi

Nie przegap tego: Najnowsze prognozy pogody nie pozostwiają złudzeń. Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Czeka nas trudny pogodowo poniedziałek