W ostatnim czasie jednakowoż ujawnił zdjęcie własnego posiłku, który z pewnością wzbudził w internautach niemały apetyt.

Poczęli się pomimo tego obawiać, czy na skutek takich posiłków znowu nie przybierze na wadze. "Królowe życia" jest programem z gatunku reality show, jakie od zawsze budzi spore zainteresowanie widzów stacji TTV.

Jego najważniejszą postacią jest rzecz jasna Dagmara Kaźmierska, założycielka butiku, słynna ze swojej przestępczej przeszłości. W produkcji "Królowe życia" u boku Dagmary Kaźmierskiej pokazują się Jacek Wójcik, a także Edzia, którzy wspólnie zabawiają obserwatorów do łez.

Jacek Wójcik z "Królowych życia" zawiesza dietę

Jacek Wójcik dzięki występom w formacie zdobył wielką sławę i niebagatelną ilość lojalnych wielbicieli. Zainteresowanie widzów zagwarantowały mu naturalność i wielkie poczucie humoru.

W programie pozwolił się poznać w charakterze prawdziwego eleganta, gdyż często przyodziany jest w koszule oraz obszerne płaszcze, choć ma na swoim koncie wzbudzające wątpliwości stylizacje.

Jacek Wójcik jest atletycznym mężczyzną, niemniej jednak w niedawnym czasie doświadczył poważne metamorfozy. Na zdjęciach zamieszczanych przez celebrytę na Instagramie jesteśmy w stanie dostrzec u niego znaczący ubytek wagi.

Kwituje to także najświeższe zdjęciem, na którym Jacek Wójcik pokazał internautom swój obiad. Internauci zobaczyli okazałą golonkę na talerzu, podaną w całości z zapiekanymi ziemniaczkami - Też czasem macie ochotę olać zdrowe jedzenie i zjeść pół kilo golonki? - napisał w opisie do zdjęcia.

O tym się mówi: Ewa Krawczyk ostro o protestujących w Poznaniu. Padły zaskakujące słowa

Zerknij też tutaj: Najnowsze prognozy pogody nie pozostwiają złudzeń. Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Czeka nas trudny pogodowo poniedziałek