Jak przypomina portal "Pudelek", w przyszłym tygodniu minie 10 lat od pamiętnej sprawy małej Madzi Wiśniewskiej z Sosnowca, która została zabita przez swoją mamę. Sprawą jej domniemanego zaginięcia zajmowała się nie tylko policja, ale także detektyw Krzysztof Rutkowski. Detektyw przypomniał o tej sprawie w sposób, który wywołał wiele emocji.

Krzysztof Rutkowski i sprawa Madzi z Sosnowaca

Niebawem minie 10 lat od momentu, kiedy cała Polska żyła sprawą małej Madzi z Sosnowca. Wielu z nas wciąż pamięta, jak rodzice dziewczynki błagali porywacza ich córki, aby im ją oddał. Niestety ostatecznie okazało się, że nie mieliśmy do czynienia z porwaniem dziewczynki, ale z jej zabójstwem przez matkę.

W rozmowie z jednym z tabloidów, Krzysztof Rutkowski zdradził, że dzięki tej sprawie stał się bardzo rozchwytywany. W toku sprawy Rutkowski chętnie organizował kolejne konferencje prasowe, w trakcie których relacjonował przebieg prowadzonego przez siebie dochodzenia. W przeddzień kolejnej rocznicy tamtych dramatycznych wydarzeń, Krzysztof Rutkowski zrobił coś, co nie wszystkim przypadło do gustu.

Krzysztof Rutkowski ogłasza konkurs

W mediach społecznościowych Krzysztof Rutkowski zamieścił zdjęcie, na którym możemy zobaczyć go z kocykiem, który pojawiał się również na jego konferencjach prasowych w sprawie Madzi z Sosnowca. Swoich fanów zachęcił do odpowiedzi na osobliwe pytanie konkursowe.

"Pytanie do wszystkich moich fanow jaki program przygotowuje "Kulisy Slawy", sprawa porwanych dzieci z Polski do Pakistanu, gdzie ostatnio dzialalem, a moze wrocila slynna sprawa Madzi z Sosnowca. a dla wtajemniczonych co to jest za koc - napisał pod zdjęciem Krzysztof Rutkowski, obiecując, że część jego wielbicieli może liczyć na książkę mu poświęconą.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Książę Harry zecydował się na zaskakujący krok. Czy spotka się z królową Elżbietą II w sądzie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Dziewczynka przyszła na świat z "noskiem klauna". Nie było jednak nikomu do śmiechu. Jak wygląda teraz

O tym się mówi: Najnowsze prognozy pogody nie pozostwiają złudzeń. Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Czeka nas trudny pogodowo poniedziałek