Jak się ujawniło, nie jest to środek transportu, z jakiego możemy przywodzić na myśl reprezentantów rządu. Przewodniczącemu Platformy Obywatelskiej chodziło bowiem o... hulajnogę.

Donald Tusk ma poczucie humoru? Zademonstrował je w trakcie promocji finału WOŚP

"Po raz 30. zagra największa orkiestra naszych serc. Zwłaszcza w tym czasie potrzebujemy solidarności i wzajemnej życzliwości" – udostępnił za pośrednictwem mediów społecznościowych Donald Tusk.

"Brukselska limuzyna" Donalda Tuska do wylicytowania na WOŚP "Zapraszam do aukcji, na którą przekazałem moją osobistą brukselską limuzynę" – dopowiedział, demonstrując na fotografii swoją hulajnogę. Dawny przewodniczący Rady Europejskiej stworzył osobliwy film, na którym stwierdził, na co prócz tego może liczyć wygrywający licytację.

– Jak co roku mamy coś dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kiedyś powiedzielibyśmy, że nówka nie śmigana, bo rzeczywiście ledwie zacząłem jej używać – dodał. Lider Platformy Obywatelskiej silił się na żarty mówiąc, że w trakcie spotkania ze zwycięzcą licytacji przewidziane jest zespołowe odczytywanie instrukcji obsługi "limuzyny".

30 stycznia na drogi nie wyłącznie krajowe, ale i całego świata udadzą się ochotnicy z puszkami WOŚP. W roku bieżącym finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie zadedykowany okulistyce dziecięcej.

O tym się mówi: Anna Mucha obrała na cel kolejny lokal gastronomiczny. "Ożeż ty w modę jeża"

Zerknij: Anna Ilczuk opublikowała odważne zdjęcie w sieci. Serialowa „Jolanta” z Kiepskich nie spodziewała się takiej burzy w komentarzach

Nie przegap: Ruszają nagrania do nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nowe nazwisko wzbudziło wiele kontrowersji