Jak przypomina portal "Super Express", Lech Wałęsa jest bardzo aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Już nie raz jego obserwatorów zaskoczyło to, że były prezydent zamieści jakiś post w środku nocy. Tak było i ostatnio, kiedy były prezyedent zamieścił w środku nocy post z przemówieniem Andrzeja Leppera.

Lech Wałęsa przypomniał o Andrzeju Lepperze

Lechowi Wałęsie nie są obce media społecznościowe, w których spędza sporo czasu. Na swoim profilu na Facebooku nie tylko chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na bardzo różne tematy, ale także udostępnia różnego rodzaju materiały. Czasem zdarza mu się bywać aktywnym także o zaskakujących porach, jak choćby 2 w nacy.

Lech Wałęsa/ YouTube @Super Express
Lech Wałęsa/ YouTube @Super Express
Lech Wałęsa/ YouTube @Super Express

W nocy z 12 na 13 stycznia Lech Wałęsa zamieścił na Facebooku film opublikowany przez "Racjonalną Polskę". Materiał zawiera przemówienie Andrzeja Leppera wygłoszone na sejmowej mównicy. Lider Samoobrony atakował w nim wszystkich polityków, niezależnie od ich opcji politycznej. Na sali obecni byli liderzy dwóch największych ugrupowań: Donald Tusk z PO oraz Jarosław Kaczyński z PiS.

Nagranie zaprezentowane przez Wałęsę od lat cieszy się w sieci ogromną popularnością, czego najlepszym dowodem jest fakt, że został już odtworzony 6 milionów razy. Film przez "Racjonalną Polskę" został opatrzony bardzo wymownym komentarzem "Warto przypomnieć... Pan Lepper już dawno temu mówił że wszystko pierdyknie... Brakuje tam tego Pana ...".

Andrzej Lepper/YouTube @Opowiem Ci Historię
Andrzej Lepper/YouTube @Opowiem Ci Historię
Andrzej Lepper/YouTube @Opowiem Ci Historię

Przypomnijmy, Andrzej Lepper zmarł 5 sierpnia 2011 roku w Warszawie, a okoliczności jego śmierci nadal budzą wśród wielu osób wątpliwości.

Jak myślicie, co skłoniło Lecha Wałęsę do opublikowania wystąpienia lidera Samoobrony?

To też może cię zainteresować: Borys Budka odniósł się do zarzutów posłów PiS wobec Bartłomieja Sienkiewicza. "Oczywiście, że był trzeźwy"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Duchowny zdradził, na co przeznaczane są środki zebrane w trakcie kolędy. Niejedna osoba się zdziwi

O tym się mówi: Antoni Królikowski pozwany do sądu przez teścia. Dariusz Opozda nie odpuszcza