W krótkim czasie potem ojciec Joanny Opozdy oświadczył, iż pozywa również Antka Królikowskiego. Dalej nie milkną echa awantury ze współudziałem Dariusza Opozdy.

Wspomnijmy, że w poprzedni weekend ojciec Joanny Opozdy strzelał w kierunku własnej żony, córki oraz Antka Królikowskiego, którzy usiłowali dostać się do budynku w Busku-Zdroju.

Dariusz Opozda nie zamierza dać spokoju rodzinie córki?

Całe zdarzenie zostało udokumentowane i ujawnione w cyberprzestrzeni przez zbulwersowanego postępowaniem teścia Antka Królikowskiego. Zajścia wstrząsnęły także brzemienną Joanną Opozdą, która przez napięcie trafiła nawet do szpitala.

Niedawne wydarzenia w rodzinie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego wciąż opisywane są w mediach. Zajście ocenił nawet antyterrorysta Jerzy Dziewulski. W dyskusji z "Super Expressem" Dziewulski zaakcentował, że chociaż na użytą przez Dariusza Opozdę broń czarnoprochową nie jest żądane pozwolenie, nieustannie może ona przynieść śmierć.

Jak przyznał, mnóstwo użytkowników nadmienionej broni nie wie, jak należycie z niej korzystać, a z pewnością nie jest to dopuszczone w zamkniętym wnętrzu domu.

Bronią, która została wykorzystana [...] można odebrać życie [...]. Jest coraz więcej przykładów użycia tej broni niezgodnie z jej przeznaczeniem [...]. Strzelać z niej można tylko na strzelnicy, a nie w lesie, na podwórku, ani tym bardziej w domu [...] - zakomunikował SE.

Według Dziewulskiego Dariuszowi Opoździe winien zostać przedstawiony zarzut próby zabójstwa. W opinii antyterrorysty działalność mężczyzny była świadoma i winien on za nie ponieść karę - Jest to poważna sprawa, bowiem właściciel tej broni najpierw słownie straszył, groził, a następnie spełnił swoją groźbę, czyli oddał strzał. W mojej ocenie to powinno być przedstawienie zarzutu o usiłowanie zabójstwa. Było to świadome działanie przestępcze. To nie był przypadkowy strzał. To był strzał, który miał na celu określone konsekwencje.

źródło: Instagram/Dariusz Opozda

Teść Antka Królikowskiego postanowił ciągnąć to wszystko dalej i ogłosił pozwanie do sądu byłego antyterrorystę i zięcia.

źródło: Instagram/Dariusz Opozda

O tym się mówi: Kondolencje płyną z całego świata. Odeszła liderka kultowego zespołu

Zerknij: Naukowcy po raz pierwszy mogli zobaczyć to zjawisko w chwili, w której do niego doszło. Sieć obiegło wyjątkowe nagranie