Nie żyje Ronnie Spector , wokalistka kultowego dziewczęcego zespołu The Ronettes, słynnego z piosenek takich jak „Be My Baby”. Rodzina Ronnie powiedziała, że ​​zmarła w środę po krótkiej walce z rakiem, w ramionach męża. Ronette były pionierami… grupa stworzona w 1957 roku z Ronnie, jej siostrą Estelle i jej kuzynką Nedrą.

Odeszła liderka zespołu, który porównywalny był popularnością do The Beatles

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @theronettes

Oto jak wielcy byli Ronettes… w 1965 roku zostali wyłowieni jako trzecia najlepiej śpiewająca paczka w Anglii, ustępując jedynie The Beatles i The Rolling Stones. Trajektoria grupy wzrosła, gdy połączyła się z uznanym producentem muzycznym Philem Spectorem, który stworzył słynny „Wall of Sound”.

Wśród swoich hitów, prócz przeboju „Be My Baby” z 1963 roku, stworzyli muzykę do „Walking in the Rain”, „Baby, I Love You” i „Chapel of Love”. Nagrali także kilka przebojów świątecznych, w tym „Frosty the Snowman”, „I Saw Mommy Kissing Santa Claus” i „Rockin' Around the Christmas Tree”.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @theronettes

Ronettes zostały wprowadzone do Rock and Roll Hall of Fame w 2007 roku. Ronnie poślubiła Phila Spectora w 1968 roku, ale to było krótkotrwałe…

Rozstali się w 1972 roku. Jak mówi historia, uciekła z domu boso, albowiem Phil ukrył wszystkie jej buty, aby powstrzymać jej wyjazd. Ulokował również drut kolczasty na obwodzie ich domu, aby uniemożliwić jej ucieczkę. Ronnie, wraz z innymi członkami grupy, pozwała Phila Spectora w 1988 roku za nieopłacone tantiemy.

Ronnie Spector, rock'n'rollowa syrena o kocich oczach, która śpiewała takie hity lat 60., jak „Be My Baby”, „Baby I Love You” i „Walking in the Rain” jako liderka dziewczęcej grupy The Ronettes, umarła. Miała 78 lat.

Otym się mówi: Para znanych artystów rozstała się po 16 latach związku. Co się stało z Jasonem Momoa i Lisą Bonet

Zerknij tutaj: Nieznane zdjęcia z wieczoru panieńskiego Karoliny Małysz wyszły na jaw. Szczegół na jej głowie rzuca się w oczy