Choć ślub zawarli we wrześniu ubiegłego roku, to dopiero teraz pojawiły się fotografie z niezwykłego wieczoru panieńskiego.

Karolina Małysz miała ledwie kilka lat, gdy jej ojciec zdobył serca wielu Polaków. Chociaż dziś stara się chować przed blaskiem fleszy, to jej życie w dalszym ciągu budzi ciekawość mediów.

Wiele wskazuje na to, że córka Adama Małysza jest szczęśliwą młodą damą. Od przeszło siedmiu lat dzieli własne życie ze starszym o rok Kamilem Czyżem, który poprosił ją o rękę po pięciu wspólnych latach.

Nieznane zdjęcia Karoliny Małysz?

On jest entuzjastą motoryzacyjnym i komunikuje się ze słynnym skoczkiem, a ona uwielbia wędrówki. Ciężko jest się dziwić, że zaręczyli się właśnie w Barcelonie. Uroczystości weselne pary odbyły się w Szczyrku, jakkolwiek nie było o nim mówione zbyt dużo.

Karolina ujawniła tylko, że planowana jest na styl "glamour, jakkolwiek dostrzegalny będzie detal góralski". To jej rodzicielka, Izabela Małysz, umieściła na Instagramie zdjęcie z uroczystości weselnych, gdzie wspólnie z mężem paraduje w tanecznej pozie.

"Oficjalnie mam też syna" - wpisała poniżej zdjęcia pary młodej.

Karolina Małysz ujawniła fotorelację z wieczoru panieńskiego

Na profilu córki Adama Małysza zjawiła się różnobarwna sesja zdjęciowa z wieczorku panieńskiego. Uśmiechnięte ślicznotki paradują w białych i czerwonych kreacjach, a "gwiazda wieczoru" posiada na głowie... rozkoszne, maleńkie sombrero!

Okazuje się, iż niesamowita balanga była niespodzianką, zaaranżowaną przez kumpele Karoliny. Odbyła się w nurcie meksykańskim, albowiem akurat tam rozkochana w sobie para wybrała się w podróż poślubną.

O tym się mówi: Ewa Krawczyk zdradziła, Ile odjęto jej z renty z powodu Krzysztofa Krawczyka Juniora. Zapowiedziała podjęcie kroków prawnych

Zerknij: Zaginęła 67-letnia kobieta. Istnieje zagrożenie życia i zdrowia. Policja i rodzina apeluje o pomoc