Była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" Kamila Boś wciąż nie pozwala o sobie zapomnieć.

Kamila wkracza w świat celebrytów?

Jak podaje "Plotek", rolniczka jakiś czas temu udała się na wyjazd do Zakopanego w towarzystwie przyjaciół. Instagramowe publikacje świeżo upieczonej celebrytki wzbudziły ogromne zainteresowanie internautów.

"Królowa pieczarek" w trakcie wycieczki postanowiła przede wszystkim odpocząć i zażyć relaksu. Grupowa fotografia wrzucona przez nią do internetu nie umknęła uwadze internautów. Jak się okazuje, Kamila na tle Tatr zaprezentowała się nader zgrabnie i powabnie.

źródło: Instagram/Kamila Boś

Jej różowiutki sweterek i botki w kolorze beżowym idealnie dopasowały się do jej kurtki rozpiętej swobodnie. Okulary przeciwsłoneczne, oraz czarna torebka postawiły przysłowiową "Kropkę nad i".

Przypomnijmy, że Kamila podczas trwania emisji programu borykała się z ogromną falą krytyki spowodowaną jej niezdecydowaniem i brakiem podejmowania decyzji w sprawie wyboru kandydatów.

Widzowie zarzucali jej nieuczciwość nieszczerość wobec zaproszonych przez nią. Jak pamiętamy, Kamila nie zdołała wytypować w programie dla siebie tej uprawnionej drugiej połówki. Jak przyznała Pół żartem, obecnie szukać będzie miłości w górach.

Życzymy udanego wypoczynku i odnalezienia upragnionej miłości!

O tym się mówi: Ważne wieści w sprawie odejścia Bohdana Gadomskiego. Trafiły do sądu dwa akty oskarżenia

Zerknij: Zaskakujące doniesienia na temat przyszłości Anny Muchy w "M jak miłość". Czy aktorka podzieli los Barbary Kurdej-Szatan

Nie przegap tego: Jacek Wójcik z programu "Królowe życia" zadziwił internautów. Jego metamorfoza poróżniła widzów o co chodzi