Mistrzyni olimpijska, a także rekordzistka świata w rzucie młotem w Tokio pokazała fason i zdobyła kolejne złoto. Anita Włodarczyk przed Galą Mistrzów Polski zaszokowała fotografią. "Z moimi dziewięcioma chłopakami" - skomentowała zdjęcie, do którego brylowała w łóżku przyodziana w hotelowy szlafrok. Zdumiewające zdjęcie nader spodobało się fanom Anity Włodarczyk.

Mistrzyni ma duży dystans do siebie

Młociarka zregenerowała sprawność fizyczną po męczących latach, kiedy to zmagała się z kontuzją i przebyła operację.

W Tokio z super klasą ponownie stała się mistrzynią. Władczyni Anita udała się do koła, zamiotła i dzierży trzecie olimpijskie złoto- To było moje wielkie marzenie, żeby po raz trzeci z rzędu zostać mistrzynią olimpijską. Sezon nie zaczął się dobrze, ale byłam spokojna. Potrzebowałam czasu i to, co zrobiliśmy z trenerem, to jest mistrzostwo olimpijskie do kwadratu, bo w dziewięć miesięcy zbudować formę na złoto to jest coś niesamowitego- mówiła Anita Włodarczyk po finałowym konkursie w Tokio.

Anita Włodarczyk przed Galą Mistrzów Sportu zdziwiła fotką z hotelu, w którym nocowała. Młociarka bryluje w szlafroku. Spoczywa w łożu pospołu z dziewięcioma statuetkami, jakie otrzymała na dotychczasowych galach.

O tym się mówi: Prezenter TVP zaliczył wpadkę w wieczornym wydaniu wiadomości. Co zapowiedział Michał Adamczyk

Zerknij: Filmowej Teresce wróżono międzynarodową karierę aktorską. Co poszło nie tak w życiu Aleksandry Gietner