Joanna Liszowska miała swój debiut na małym ekranie w 2002 roku kreacją tancerki Edyty na planie serialu "Szpital na perypetiach". Aktualnie cieszy się ogromną popularnością jako aktorka.

Joanna Liszowska nie może skarżyć się na niedostatek zajęć. Systematycznie bierze udział w coraz to nowszych ekranizacjach. Ma na swoim koncie uczestnictwo w tego typu filmach i serialach jak: Swingersi, Kobiety bez wstydu, Ciacho, 39 i pół czy Na wspólnej. Jest także jedną z granych Przyjaciółek, gdzie od 2012 roku gra rolę Patrycji.

Atrybut aktorki okazał się być mało istotny. Bez niego wygląda równie pięknie

Na Instagramie nagromadziła już bez mała 200 tysięcy widzów, którzy entuzjastycznie obserwują, jak prezentuje się jej rutyna. Na profilu Joanny Liszowskiej wyszperać możemy również bez liku śmiałych fotografii.

Nie bez przyczyny wszak została obwołana ikoną kobiecości i stała się obiektem westchnień męskiej części widowni.

Joanna Liszowska wiązana jest w szczególności z kaskadą blond loków. Aktorka od czasu do czasu jednak decyduje się na szaleństwo i na moment modyfikuje własny wygląd. Nie jest sekretem, że systematyczne układanie włosów nie działa pozytywnie na ich stan. Gwiazda miesięcy w roku pracuje na planach zdjęciowych. Styliści, a także fryzjerzy wychodzą ze skóry, żeby prezentowała się wówczas idealnie.

To aczkolwiek kategorycznie niszczy włosy aktorki. Dla pewnych internautów zaskoczeniem było, kiedy Joanna zdjęła doczepy. Na głowie celebrytki spostrzeżono niemałe osłabienie włosów.

O tym się mówi: Małgorzata Rozenek ujawniła tajemnicę piękna i wigoru. Zrezygnowała z powszechnego nawyku

Zerknij: Ewelina Bator pożegnała swojego ukochanego. Poruszające słowa partnerki Żory Korolyova