Małgorzata Rozenek-Majdan od parunastu dni z najbliższymi bawi się na wczasach w Tajlandii. Celebrytka nie zaniedbuje jednakowoż o własnych fanach w Kraju nad Wisłą.

Małgorzata Rozenek-Majdan ujawniła swoją tajemnicę na ciało gwiazdy z Hollywood

Obecnie ma dla nich wartościową wskazówkę odnoszącą się do wigoru i prezencji. Na istocie własnego przeżycia podpowiada wszystkim, aby zaprzestali spożywania mięsa!

Uwielbiam to wspaniałe poczucie niekrzywdzenia zwierząt, które daje niesamowitą siłę - twierdzi celebrytka. Małgorzata Rozenek w wieku 43 lat ma możność pokazać znakomitą sylwetką, a także zdrowiem.

Rzecz jasna, przyczyną tego są systematyczne treningi (a nawet podczas bycia przy nadziei i zaraz po), a także zrównoważona dieta, która od dawna nie zawiera mięsa.

Małgosia Rozenek od lat nie spożywa mięsa, tak samo jak jej bliscy. Jak sama publikuje, była to jedna z najwłaściwszych decyzji w jej życiu: nieodżywianie się mięsem posiada wyłącznie korzyści.

Twoje ciało Ci podziękuje. Twój mózg odetchnie, a Twoje serce uspokoi się. Tak niedużo, a ulepszy tak wiele. Od paru lat całą rodziną nie spożywają mięsa. Badania robią systematycznie, ich efekty są najuczciwszym potwierdzeniem tego, iż była to dla nich właściwa decyzja.

Gwiazda TVN systematycznie umieszcza zatem śmiałe fotografie w cyberprzestrzeni, albowiem prezentuje się pięknie, a co najcenniejsze, cieszy się zdrowiem.

O tym się mówi: Kasia Cichopek podzieliła internautów zdjęciem z wakacji. Wzbudziła skrajne emocje, odsłaniając "tyły"

Zerknij: Konserwanty, substancje dodatkowe, barwniki to substancje, które są stale dodawane do żywności. Na jakie produkty należy uważać