Edyta Pazura oraz Cezary Pazura mają naprawdę piękny wakacyjny dom na Warmii, który wygląda jak z okładki. Co jakiś czas pokazują fragmenty swojej posiadłości na Instagramie.

Edyta Pazura pokazała wspaniały dom na Warmii

Wygląd całego domu jest w dużej uwadze zasługą Edyty Pazury, która godzi macierzyństwo z prowadzeniem biznesu, a także dbaniem o wnętrza. W dużej mierze to ona odpowiedzialna jest za urządzenie domu.

Gwiazdorska para lubi pokazywać fragmenty wnętrz swojego domu. Dzięki temu, że wpuszczają swoich fanów za próg, możemy nacieszyć się widokiem klimatycznych pomieszczeń.

Żona sławnego aktora ma talent do aranżacji wnętrz

Dom na Warmii Edyta i Cezary Pazura traktują jako inwestycję. Często wybierają się tam na wypoczynek, jednak w okresie letnim domek wynajmują również turystom.

Wspaniała posiadłość jest urządzona w sielskim stylu. Nie brakuje elementów roślinnych oraz starego kredensu.

Trzeba przyznać, że Edyta Pazura ma prawdziwy talent! Wakacyjny domek pary wygląda wspaniale. Pewnie rodzina Cezarego z przyjemnością odwiedza tą posiadłość.

Magia

- napisała krótko pod zdjęciem Edyta Pazura.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN