Danuta Hołecka bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej uznanych dziennikarek Telewizji Polskiej, która wśród swoich współpracowników cieszy się ogromnym szacunkiem i uchodzi za autorytet. Kobieta od niemal trzydziestu lat związana jest z telewizją.

Tajemnica Danuty Hołeckiej ujrzała światło dzienne

Co ciekawe, Danuta Hołecka nie ma wykształcenia dziennikarskiego, lecz mimo to dostała się do pracy w Telewizji Polskiej. Okazuje się, że kobieta miała po prostu sporo szczęścia i wrodzonych umiejętności, gdyż aplikując na to stanowisko nie sądziła, że dostanie pracę.

Danuta Holecka/ screen youtube
Danuta Holecka/ screen youtube
Danuta Holecka/ screen youtube

Dziennikarka skończyła ekonomię w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Mało kto wie także, że jej szkołą średnią było liceum Sióstr Nazaretanek w Warszawie. Internauci są mocno zaskoczeni, że kobiecie udało się zrobić tak dużą karierę bez wykształcenia kierunkowego.

Wykształcenie dziennikarki może zaskoczyć

To właśnie brak wykształcenia dziennikarskiego prawdopodobnie sprawił, że kobieta przez wiele lat nie była doceniona i dopiero od 2016 roku możemy oglądać ją w głównym wydaniu „Wiadomości” na TVP.

Wcześniej dziennikarka występowała w stacjach TVP Polonia czy TVP3. Od 1 maja 2019 Danuta Hołecka jest szefem głównego wydania „Wiadomości”.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN