Od rozwodu Anny Popek z Andrzejem Popkiem, ojcem jej dwóch córek, minęło już dziesięć lat. Para rozstała się w 2011 roku po blisko 16 latach razem, a dziennikarka do dziś nie zdecydowała się na ponowny ślub.

Jakiś czas temu Anna Popek związana była z 41-letnim fotografem, Tomaszem Krupą, który jest młodszy od niej o 11 lat. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i zakończył się w niezbyt przyjemnych okolicznościach.

Anna Popek ma spory problem z byłym partnerem

Anna Popek nie miała zbyt dużego szczęścia w miłości. Przez 16 lat była żoną Andrzeja Popka. Ostatecznie jednak pod koniec sierpnia 2011 roku wzięli rozwód. Wspólnie wychowują dwie córki: Oliwię i Małgorzatę.

Przez pewien długi czas po rozwodzie, Anna Popek nie chciała się ponownie wiązać. W późniejszym czasie dziennikarka przez pewien okres spotykała się z biznesmenem Konradem Komornickim. Jednak i tym razem związek nie przetrwał.

Następnie Anna Popek poznała przystojnego fotografa o imieniu Tomek. Poznali się podczas premiery filmowej. Mężczyzna był tak nią oczarowany, że zaprosił na sesją zdjęciową.

Były partner dziennikarki wytoczył mocne działa

Początkowo Anna Popek bała się zaufać mężczyźnie. Po pewnym czasie wspólnej przyjaźni, relacja między nimi rozwinęła się.

Jednak uczucie Anny Popek i Tomasza Krupy również się wypaliło. Były ukochany dziennikarki zdradził, że to on zakończył związek. Choć był bardzo zakochany w Ani, niektóre różnice pomiędzy nimi były zbyt duże.

Po rozstaniu Anna Popek nie wypowiadała się w miły sposób o byłym partnerze. Z tego powodu Tomasz Krupa złożył pozew do sądu i rząda dużego odszkodowania. Część pieniędzy mężczyzna ma zamiar przeznaczyć na cele charytatywne.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN