Jak podaje "Super Express", Mikołaj Roznerski zagrać ma w serialu "Zniewolona". Podziwiany i uwielbiany przez widzów aktor, który obecnie najbardziej kojarzony jest z serialem "M jak miłość", w "Zniewolonej" jednak zagra ponury, czarny charakter.

Mikołaj Roznerski zaskoczy ogromną zmianą charakteru w hicie "Zniewolona"

Sierota Katerina Verbitskaya jest chłopką z rodziny Czerwińskich. Kiedy miała pięć lat, Anna Lwowna Czerwicka zabrała ją do domu i wychowała jako córkę...

Dla widzów taki przeskok może być sporym szokiem, dlatego że Mikołaj Roznerski kojarzony jest z sympatycznym i lubianym Marcinem z "Z jak miłość".

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez TVP VOD (@tvp_vod)

W ukraińskim hicie emitowany przez telewizję polską aktor wcielić się ma w bardzo złego bohatera w tej historii.

Okazuje się, że produkcja postanowiła powołać z powrotem do życia wątek największego krzywdziciela Katii. Bardziej logiczne jednak jest to, że nie będzie to Grigorij, a jego potomek.

Ciężko wręcz uwierzyć, że zdołamy się przyzwyczaić do nowego wydania Mikołaja, który w "Zniewolonej" wcieli się w postać bardzo podłego człowieka.

O tym się mówi: Fundacja Meghan i Harry'ego świeci pustkami. Czy stracili wszystkich darczyńców

Zerknij: Konserwanty, substancje dodatkowe, barwniki to substancje, które są stale dodawane do żywności. Na jakie produkty należy uważać