Ashley Graham i mąż Justin Ervin powitali bliźnięta. Dołączają do starszego brata Isaaca Ervina, którego Graham i Ervin powitali w styczniu 2020 roku.

Maleństwa są już w domu

„Justin i ja jesteśmy tak podekscytowani, że możemy podzielić się tym, że nasi mali chłopcy są tutaj” – napisała Ashley w Instagram Stories w piątek, 7 stycznia.

„Urodzili się wcześnie rano w domu i są szczęśliwi i zdrowi. Wylecz się i połącz się z moim mężem i trzema chłopcami, ale naprawdę nie mogę się doczekać, aby podzielić się z wami wszystkimi. Dużo miłości, AG". Imiona nowo narodzonych synów Ashley i Justina nie zostały ujawnione.

34-letnia supermodelka po raz pierwszy ogłosiła swoją ciążę w lipcu. „Ostatni rok był pełen drobnych niespodzianek, wielkich smutków, znajomych początków i nowych historii” – napisała na Instagramie obok portretu, na którym tuliła swój dziecięcy brzuszek.

„Właśnie zaczynam przetwarzać i celebrować to, co oznacza dla nas ten następny rozdział”. Następnie, we wrześniu, Graham podzieliła się, że para spodziewa się nie jednego, ale dwoje dzieci i opublikował film, na którym podczas wizyty u lekarza dowiadują się, że bliźniacy są w drodze.

Graham nadal informowała fanów na bieżąco przez całą ciążę, od szczegółowego planu porodu i pragnień, po dumnie prezentowanie rozstępów.

„Myślę, że ważne jest, aby znormalizować każdy rodzaj ciała. Znormalizowałam go przed zajściem w ciążę, zamierzam znormalizować to, gdy jestem w ciąży” – powiedziała.

O tym się mówi: Ci celebryci nie wiedzieli, ile kosztuje żywność. Opowiadali o strasznej groźnie

Zerknij: GIF podjął decyzję o wycofaniu popularnego środka leczniczego. Spożycie go może mieć groźne konsekwencje.