Zdawać by się mogło, że wszyscy Polacy raczej orientują się mniej więcej w cenach produktów żywnościowych. W zależności od tego odcinek czy zakupy robimy w hipermarkecie, dyskoncie, Czy w małym osiedlowym sklepiku, ceny mogą drastycznie się różnić.

Gwiazdy nie wiedzą, ile kosztują produkty spożywcze?

Wielu z nas się przekonało, że supermarkecie znajdziemy produkty znacznie tańsze, niż w sklepiku osiedlowym.

Możemy zatem dojść do wniosku, że gdy ktoś sporadycznie zrobi małe zakupy w pobliżu swojego domu, może za pieczywo i mleko zapłacić więcej, niż w supermarkecie. Być może niektórzy celebryci wyskakują na chwilę właśnie do małego sklepiku, w którym płacą półtora raza więcej za śniadaniowe bułeczki.

Tak więc aktorzy myślą, że cukier kosztuje 5 zł, olej 6 a masło 4 zł, jeszcze ktoś przyznaję się do nieznajomości cen produktów przez dokonywanie zakupów drogą elektroniczną, inni, powtarzając po ludziach, twierdzą, że jest drużyna.

Karol Strasburger przyznał, że przeważnie kupuje masło z wyższej półki, jednak wciąż jeszcze spotyka masła kosztujące 3 albo 4 zł. Zaskoczyła go jednak cena ziemniaków.

Maciej Zakościelny natomiast przyznaję, że zwraca uwagę na ceny, ponieważ nie nie można być rozrzutnym. Dodał niepewnie, że drogi jest chleb, jednak w jego głosie był bardziej znak zapytania niż kropka- Oczywiście, że zwracam uwagę na ceny. Uważam, że trzeba to robić, bo nie warto być takim rozrzutnym. Czasami można, ale trzeba być mądrym, nie głupim. Drogi jest chleb, nie?

O tym się mówi: GIF podjął decyzję o wycofaniu popularnego środka leczniczego. Spożycie go może mieć groźne konsekwencje.

Zerknij: Ważna wiadomość dla milionów Polaków płynie od rządu. Co z prognozowanymi wielkimi stratami finansowymi