Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Eva Longoria należy do tych gwiazd, które są aktywne w mediach społecznościowych i bardzo chętnie dzieli się ze swoimi fanami szczegółami dotyczącymi swojego życia zawodowego i nie tylko. Ostatnio fanów aktorki czekała nie lada gratka, bo gwiazda pokazała zdjęcie swojego syna Santiago. Czy chłopak jest podobny do mamy?

Eva Longoria gotowa na wszystko

Dużą popularność i rozpoznawalność na całym świecie przyniosła Evie Longori rola w uwielbianym przez widzów serialu "Gotowe na wszystko", a także filmie "Nawiedzona narzeczona". Aktorka nie tylko pojawiała się na okładkach kolejnych magazynów i w kolejnych wywiadach, ale także zgromadziła całkiem pokaźne grono fanów w mediach społecznościowych.

Z sukcesem zawodowym niestety nie szło powodzenie w życiu prywatnym. Aktorka była dwukrotnie zamężna. Niestety oba związki się rozpadły. Dopiero u boku trzeciego męża, José Antonio Bastóna udało jej się odnaleźć upragnione szczęście. Para doczekała się narodzin synka Santiago, który przyszedł na świat ponad trzy lata temu.

Eva Longoria dość późno została mamą, bo dopiero w wieku 43 lat. Od początku aktorka nie ukrywała twarzy swojej pociechy. Ostatnio po raz kolejny zamieściła zdjęcie swojego ukochanego synka przyznając, że chłopiec wkradł się na jej sesję zdjęciową.

Fani nie mogą się nachwalić Santiago, wskazując, że jest on wyjątkowo podobny do swojej mamy i zachwyca prześlicznymi, długimi włosami, których głęboki ciemny odcień przypomina ten u jego mamy.

Wy też podzielacie zdanie, że Santiago to skóra zdjęta ze swojej sławnej mamy?

To też może cię zainteresować: Ogłoszenie dotyczące kolędy wywołało w sieci burzę. Jeden z użytkowników nie wytrzymał. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Drożyzna w sklepach drenuje portfele Polaków. Czy gwiazdy też odczuły wzrost cen podstawowych artykułów spożywczych

O tym się mówi: Sławomir Wronka wystąpił u boku Piotra Fronczewskiego w "Akademii Pana Kleksa". Co teraz dzieje się z filmowym Adasiem Niezgódką