Jason Derulo został wyrzucony z kasyna w Las Vegas po tym, jak wdał się w bójkęz dwoma mężczyznami, gdyż jeden z nich myląc go z innym artystą odniósł się do niego wulgarnie.

Jasona Derulo znają niemal wszyscy, a jednak ktoś pomylił go z raperem Usherem

Jason Derulo to amerykański piosenkarz i autor tekstów, który osiągnął wielki sukces, pisząc dla niektórych z najbardziej znanych nazwisk, w tym Diddy'ego i Lil Wayne'a.

Jason Derulo, urodzony jako 29-letni Jason Joel Desrouleaux, jest muzykiem, producentem i autorem tekstów. Urodzony na Haiti, dorastał w Miramar na Florydzie, gdzie uczęszczał do szkoły sztuk scenicznych. Od 2009 roku nagrywa jako solowy artysta, w tym czasie wydał pięć albumów studyjnych.

Zagraniczna prasa donosi, że Derulo i jeden z mężczyzn mijali się na ruchomych schodach, gdy nienazwany mężczyzna krzyknął: „Hej, Usher! Wal się” w stronę Jasona Derulo dodając jeszcze więcej wulgaryzmów. Chwila została uchwycona na wideo, które z różnych ujęć krąży po sieci.

Policja Las Vegas potwierdziła, że ​​Derulo „dopuścił się pobicia dwóch osób” w kurorcie i kasynie Aria i został eskortowany z terenu z nakazem opuszczenia terenu kasyna. Nie został jednak aresztowany ani oskarżony o atak, a ofiary zdecydowały się nie wnosić oskarżenia.

Media rozpisują się, że artysta rzucił się na mężczyzn za nazwanie go Usherem, jednak padły w jego stronę także wulgaryzmy, a nikt nie lubi być nazywany "psią płcią żeńską", a tym bardziej nie lubi słuchać wulgarnych poleceń "oddalenia się".

Fala krytyki spadła na artystę za gwałtowną reakcję na zaczepki fanów, do których artyści zwykle są przyzwyczajeni.

O tym się mówi: Informacja o chorobie prezydenta Andrzeja Dudy wywołała w sieci burzę. Nie takie komentarze chciałby czytać

Zerknij: Córka Pawła Kukiza zaliczyła sympatyczną wpadkę. Zdjęcie nie miało ujrzeć światła dziennego. O co chodzi