Jak podaje "Super Express", prowadząca program "Rolnik szuka żony", 37-letnia Marta Manowska udała się na wycieczkę do Meksyku.

Marta Manowska i Robert Bodzianny są razem?

Miał się tam udać także brat jednego z uczestników kasowego programu. Jak podają media, zarówno Marta Manowska, jak i wspomniane mężczyzna widziani są w tych samych miejscach i publikują w sieci podobne zdjęcia.

Obserwatorzy w internecie są niemal pewni, że ta dwójka udała się do Meksyku razem. "Super Express" twierdzi, że Marta Manowska ma romans z bratem jednego z uczestników programu rolnik szuka żony.

Według medialnych doniesień, Robert bociany i Marta Manowska znaleźli się w Meksyku w tym samym czasie. Oboje relacjonują na swoich instagramowych profilach pobyt w zakamarkach Meksyku, a publikowane przez nich fotografie przedstawiają te same miejsca.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Bodzianny (@jaba0909)

Jeden z internautów postanowił podpuścić Martę i Roberta pisząc pod postem mężczyzny pozdrowienia dla Marty. Oboje jednak nie odnieśli się do przepuszczenia snu tych przez tabloidy i internautów. Robert w opisie do jednego z postów pisze - Zazwyczaj nie lubię wracać w to samo miejsce. Ale tym razem było inaczej. Meksyk bardzo lubię. Mam do niego duży sentyment. To tu przez koronę po 452 dniach skoczyła się moja podróż dookoła świata. Teraz wracam żeby dokończyć to co zacząłem i odwiedzić te miejsca które nie dane było mi wtedy zobaczyć. Jeszcze tylko pare dni będę w obszarach które dobrze znam i po nich znowu ruszam w nieznane.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Narzeczona Żory Korolyova wydała ważne oświadczenie. Ewelina ma ważną prośbę w jego imieniu

Zerknij: Nowe informacje na temat stanu Hanny Gucwińskiej. Czy prowadząca "Z kamerą wśród zwierząt" czuje się już lepiej