Jego nagła śmierć była w wstrząsająca dla całej Polski. Ten młody, wysportowany i pełen wigoru 34-letni tancerz nagle stracił życie szykując się do wyjścia na trening. W mediach pojawiły się liczne spekulacje na temat przyczyn jego śmierci, w związku z którymi ukochana zmarłego tancerza poprosiła o zaprzestanie spekulacji krążących w sieci.

Znany jest termin uroczystości pogrzebowych Żory. Narzeczona ma ważną prośbę w jego imieniu

Artysta odszedł nagle 21 grudnia 2021 roku mając zaledwie 34 lata. Jak podaje "Pomponik", uroczystości pogrzebowe Żory zaplanowane są na 5 stycznia bieżącego roku, a w trakcie mszy pogrzebowej uczestnicy będą mogli wziąć udział akcji charytatywnej zbiórki funduszy na leczenie chorego naostrą białaczkę 26-letniego Karola.

"Znak z Nieba"

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w sieci pojawiła się bardzo smutna wiadomość przekazana przez narzeczoną Żory Ewelinę Bator.

Początek mszy pogrzebowej będzie o godzinie 13:30 w warszawskim kościele franciszkańskim pod wezwaniem Świętego Antoniego z Padwy, przy ulicy Senatorskiej 31. Żora spocząć ma na cmentarzu północnym.

Ewelina Bator napisała na swoim instagramowym profilu ważną informację na temat planowanych uroczystości pogrzebowych jej ukochanego, a także zaapelowała o wzięcie udziału w zbiórce pieniędzy na leczenie chorego na ostrą białaczkę limfoblastyczną Karola.

Jak zaznaczyła, prośba o tą akcję została jej przekazana przez bliskie Karolowi osoby, co z pewnością było znakiem, który żora dał jej z nieba - Chciałam Wam też powiedzieć, że Żora dał Nam kolejny znak. Każdy kto Go znał wie, że pomagał zawsze i bezwarunkowo. Wystarczyło popatrzeć w Jego oczy, żeby zobaczyć tam ogrom dobra i miłości. W Jego imieniu my dalej będziemy nieść to DOBRO. Podczas mszy żałobnej będzie można pomóc choremu na ostrą białaczkę limfoblastyczną Karolowi. Dostałam te prośbę od kilku osób mocno związanych z Karolem - wiem, że to znak, który Żorka dał z nieba.

Najszczersze wyrazy współczucia...

O tym się mówi: Zmiany w emeryturach w 2022 roku. Co z emeryturami stażowymi

Zerknij: Odszedł drugi ze sławnych bliźniaków. Ich programy cieszyły się ogromną popularnością