Gdy ukochany syn żeni się i opuszcza rodzinne gniazdo, dochodzi niejednokrotnie do sytuacji, w której jego mama zaczyna rywalizować o jego względy z synową.

Jest to sytuacja trudna, gdyż na obydwu płaszczyznach relacji mężczyzny z żoną i relacji z matką chodzi o zupełnie inne czynniki emocjonalne.

Czym Małgorzata Ostrowska-Królikowska podpadła Joannie Popoździe?

W zależności od tego, w jakim stopniu teściowa akceptuje żonę syna, ich relacja jest bardziej lub mniej udana. Gorzej sytuacja wygląda wówczas, gdy jedna z poprzednich partnerek syna przypadła jego matce do gustu bardziej, niż jego ślubna.

Gdy Antoni Królikowski spotykał się z Julią Wieniawą, jej relacja z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską układała się bardzo dobrze. Panie bardzo się lubiły, co widać było na publikowanych w sieci zdjęciach.

Ponadto, Julia Wieniawa będąc właścicielką firmy odzieżowej dała mamie Antoniego w prezencie dress, który widać na aktorce na fotografii, którą Małgorzata umieściła na swoim InstaStories.

źródło: Instagram/małgorzata_ok

W opisie zdjęcia napisała "nowy początek", oznaczając zdjęcie firmą @lemissofficial.

Biorąc pod uwagę fakt, że obecna żona Antoniego Królikowskiego Joanna Opozda nie pozostaje w przyjaznej relacji z Julią Wieniawą, możemy przypuszczać, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska załapała u synowej ogromnego minusa pozując do zdjęcia w dresie otrzymanym od byłej Antoniego.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Smutne wieści dla fanów serialu "M jak miłość". Zabraknie w nim Teresy Lipowskiej. Co się stało

Zerknij: O tym obowiązku powinien pamiętać każdy. Niewywiązanie się z niego może nas kosztować 5 tysięcy złotych. O co chodzi