Każdy, kto od lat śledzi losy bohaterów serialu "M jak miłość" jest już przyzwyczajony do Barbary Mostowiak, która od zawsze łączy i cementuje członków rodziny Mostowiaków w Grabinie. Jest mamą i babcią, która mogłaby być dla wielu wzorem do naśladowania. Choć sama aktorka przyznaje, że nie lubi piec i gotować, grana przez nią Barbara Mostowiak znajduje się w tym idealnie.

Czy Teresa Lipowska rezygnuje z "M jak miłość"?

Z racji tego, że aktorka Teresa Lipowska ma już 85 lat, jak sama zapowiedziała w jednym z wywiadów, w najnowszych odcinkach Barbara Mostowiak będzie się pojawiała coraz rzadziej. To może oznaczać, że jej stopniowe znikanie z serialu w sprawie, że w końcu zniknie na dobre.

Jak podaje "Super Express", aktorka Teresa Lipowska z pewnością sporo na tym straci pod względem finansowym, gdyż według medialnych doniesień za dzień zdjęciowy otrzymuję gażę w wysokości 3 tysięcy złotych.

Na szczęście serialowa Barbara Mostowiak zapowiedziała, że choć będzie się pojawiała od czasu do czasu, nie zapowiada się na jej całkowite zniknięcie - Producenci "M jak miłość" mówią, że nie wyobrażają sobie tego serialu beze mnie. Basia Mostowiak to jego korzeń - gdy mnie nie będzie, to znaczy, że serialu też nie będzie. Mimo podeszłego wieku wciąż liczę na pracę, która jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji. W dalszym ciągu będzie realizowany serial "M jak miłość", a w nim nasz wątek z Grabiny. Oczywiście już nie w takim wymiarze, jak dawniej. Ale Mostowiakowa ciągle tu jest - wyjawiła w rozmowie z jednym z magazynów.

Cieszycie się, że Barbara Mostowiak jeszcze z nami zostanie?

O tym się mówi: Z życia wzięte. Lekarze ocenili, że wcześniaka nie udało się uratować. Wypisano noworodkowi akt, jednak coś zmieniło sytuację

Zerknij: Rząd oferuje do 1400 zł dodatku do rachunków. Kto może liczyć na zastrzyk gotówki