Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, jakoby Danuta Martyniuk i Zenek Martyniuk mieli się rozwodzić. Gwiazdor disco-polo zapytany o tą sprawę stanowczo zaprzeczył.

Teraz "JastrzabPost" donosi, że ukochana żona artysty wyśmienicie bawiła się z nim w sylwestrową noc w Zakopanem, zachwycając swoją sylwestrową kreacją.

Danuta Martyniuk zaszalala z wyglądem. Zachwyciła wielu fanów Zenka

Pośród licznych gwiazd estrady występujących podczas minionego "Sylwestra Marzeń z Dwójką" był oczywiście Zenon Martyniuk, który od dobrych kilku lat na stałe zagościł w harmonogramie koncertowym Sylwestra organizowanego przez Telewizję Polską w Zakopanem. Na ostatnim koncercie widzowie także mogli usłyszeć jego największe hity, z piosenką "Przez te oczy zielone" na czele.

W rozmowie z jednym z tabloidów Zenek przyznał przed występem, że na każde z planowanych wyjść na scenę ma przygotowany inny strój. Okazuje się, że część garniturów uszyta została za granicą. Jak podają media, na tegoroczny koncert sylwestrowy Zenek Martyniuk porwał swoją żonę Danutę, która już od dłuższego czasu nie pojawiała się w przestrzeni publicznej. Według medialnych doniesień, żona artysty również nie zwykła towarzyszyć mu w trakcie koncertowych tras.

Piosenkarz zapytany o to, czy udało się mu spędzić troszeczkę czasu z żoną w tym gorącym sylwestrowym okresie przyznał, że zdołali przedostatni wieczór roku 2021 spędzić razem podczas kolacji, oraz w trakcie pobytu w hotelowym pokoju.

Pomimo licznych prób przed koncertem małżonkowie spędzili kilka chwil razem. W trakcie koncertu Danuta Martyniuk bawiła się tuż pod sceną obserwując męża podczas pracy. Wielu zwróciło uwagę na spektakularną stylizację żony piosenkarza. Biały komplet z wyszywaną ozdobą w górnej części stroju idealnie uzupełniony został rajstopami w czarnym kolorze i kozaczkami na obcasie.

Jak się okazuje, małżonkowie po sylwestrowym koncercie postanowili zostać na trochę w Zakopanem - Do domu wracamy dopiero drugiego stycznia, więc na pewno jeszcze gdzieś razem pójdziemy. Szkoda, że jest tak mało śniegu, bo chętnie zabrałbym żonę na kulig, ale na pewno coś fajnego dla siebie znajdziemy, bo w Zakopanem jest naprawdę dużo atrakcji.

O tym się mówi: Książę Harry i Meghan Markle sprzedają dom w Kalifornii. Czy to oznacz powrót do rodziny królewskiej

Zerknij: Młoda kobieta opowiedziała smutną historię swojej wieloletniej przyjaźni. Jak zakończyła się ta relacja