Telewizja Polsat organizuje w tym roku imprezę sylwestrową o nazwie "Sylwester Szczęścia", a artyści wystąpią na chorzowskim Stadionie Śląskim.

Pojawić się tam ma między innymi Michał Wiśniewski, zespół Bajm, Ewelina Lisowska, Doda, Viki Gabor, czy zespół Enej.

Wspomnienia Michała Wiśniewskiego mocno zaskakują

Wokalista Michał Wiśniewski udzieliwszy wywiadu "Pomponikowi" przed występem sylwestrowym w telewizji Polsat, opowiedział dość osobliwą historię, która może wielu zaskoczyć.

Jako powiedział, zmuszony był stanąć w obronie swojej byłej żony, co poskutkowało między innymi ciśnięciem w kogoś krzesłem. Jako osoba z bardzo bujnym życiem i osobistym Michał Wiśniewski aktualnie cieszy się małżeństwem z Polą wiśniewską, z którą niedawno doczekał się pociechy.

Podczas rozmowy z tabloidem, artysta opowiedział historię o tym, jak wrzucił w człowieka krzesłem. Historia była nawiązaniem do walki w klatce, a konkretnie propozycji, jaką otrzymał piosenkarz.

Jak przyznał nie chciał brać udział w walce dla sławy, chociaż otrzymał propozycję. Dodał, że to zupełnie nie jest jego świat pomimo proponowanych sześciocyfrowych kwot w zamian za występ i przyznał, że nie wystąpił, bo nie jest idiotą.

Michał Wiśniewski opowiedział także krótką historię o tym, co wydarzyło się podczas jednego z festiwali - Sprawa z Karlstad, gdzie graliśmy festiwal i stanąłem w obronie byłej żony. To była bardzo krótka impreza, bowiem od razu wylądowało krzesło na głowie!

O tym się mówi: Zenek Martyniuk po próbach do "Sylwestra Marzeń" przyłapany na imprezowaniu. Jak się bawił

Zerknij: Jacek Kurski znalazł się ogniu krytyki. Eksperci nie pozostawiają na szpitalu, który uznał go za ozdrowieńca suchej nitki