Nie ma "Sylwestra Marzeń" bez Zenona Martyniuka. Artysta disco-polo wraz z zespołem "Akcent" uświetnia większość imprez organizowanych przez Telewizję Polską.

Artyści przyłapani w Żabim Dworze na imprezie po próbach

Tegoroczny "Sylwester Marzeń", odbędzie się w Zakopanem. Jak to już zwyczajowo bywa, wśród wielu zaproszonych na zakopiańską scenę artystów pojawi się także Zenon Martyniuk – uznany za wielu fanów muzyki disco-polo za króla tego gatunku.

Jak donosi "o2", Zenon Martyniuk został przyłapany przez paparazzich w jednym z lokali w Zakopanem bawiącego się po próbach do "Sylwestra Marzeń".

Pomimo faktu, że już tylko kilka godzin zostało do rozpoczęcia imprezy sylwestrowej, Zenon Martyniuk najwyraźniej nie czuje zmęczenia próbami do koncertu. Według medialnych doniesień, artyści disco-polo łącznie z Zenkiem Martyniukiem według Tygodnika Podhalańskiego poszli do karczmy Żabi Dwór po próbach, by odrobinę się odprężyć po ciężkich próbach.

Według doniesień lokalnych mediów, artyści zamknęli się w ostatniej sali i polecili niewpuszczanie nikogo do środka. Na powstałych nagraniach publikowanych przez lokalne media, widoczny jest Zenek z papierosem otoczony mnóstwem ludzi.

O tym się mówi: Podsumowanie 2021 roku w pałacu Buckingham. Co się stało w rodzinie królewskiej w tym roku

Zerknij: Naomi Campbell pochwaliła się zdjęciem swojej nowonarodzonej córki. Jakie informacje związane z córką ukrywa modelka